fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Klassikaline käsimassaaž

Punapäine naine massaažilaual klassikalise kässimassaažiprotseduuri ajal, massööri käed kaela piirkonnas.

Klassikaline käsimassaaž

Lihaspingete, stressi ja unehäirete vastu.

22 €

25 min

40 €

50 min

Saadaval: E-L; hind eraldi ostes

Klassikaline käsimassaaž on väga tõhus lihaspingete, unehäirete puhul ja stressi maandamiseks

Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev: pinge korral kasutatakse lõõgastavat massaaži, langenud lihastoonuse korral valitakse massaaživõtted ja tempo, mis toniseerivad. Oskuslikult tehtud massaaž annab lõõgastumise ja heaolutunde.

Massaaž lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kiirendab ainevahetust, aktiveerib lümfiringet, puhastab organismi jääkainetest, parandab verevarustust, toimib lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise pinge korral, massaažikuuri järgselt suureneb organismi vastupanuvõime haigustel.

VASTUNÄIDUSTUSED:

rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused, pahaloomulised kasvajad, põletikulised haigused, nakkushaigused, hüübimishäired, veenilaiendid ja -põletikud, kõrge vererõhk, ägedad nahahaigused, palavik.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort