fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Perepilet
Värska Veekeskuses

TERVE PEREGA TULLA ON SOODSAM!

 

Pere Värska veekeskuse mullivannis.

PERES VÕIB OLLA LAPSI ROHKEM KUI KAKS:
nüüd saab terve suur pere nautida veepargi ja saunade mõnusid! Nelja ja enama lapsega peredel palume selleks võtta kaasa oma Perekaart, mida väljastab Eesti Lasterikaste Perede liit. Lubame suurtel peredel teistega võrdselt elust rõõmu tunda ja lõpetame paljulapseliste diskrimineerimise.

Kui sageli kuulevad kolme ja enama lapsega pered, et perepileti ostmisel tuleb osade laste eest juurde maksta. Meie Värska Veekeskuses enam nii ei tee ja lubame alates 1. juunist 2015 kõik pered – olenemata laste arvust – ühe perepiletiga sisse. Anname perepiletile tema tõelise tähenduse – see on pilet tervele perele!

Perekaardi esitamisel pääsevad ühe perepiletiga sisse lisaks vanematele kõik kaardile kantud lapsed, olenemata vanusest. Kuni kahe täiskasvanu ja kolme lapsega pered ei pea perepileti soetamiseks midagi esitama – soodustus kehtib kuni 14aastastele lastele.

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort