fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Hotellid / Veekeskus / Peotuba

Veekeskuse peotuba

Peotuba 24 inimesele, kus on olemas nii köögi- kui mängunurk

24 €/3h

ruumi rent

1-kohalises toas

522 €/in

Pakkumine toimib kuni …

Peotuba veekeskuses lahendab paljude lapsevanemate jaoks aeg-ajalt kerkiva väljakutse – kuidas korraldada lapsele sünnipäev, mis on põnev, lõbus ja samas taskukohane. Veekeskus meeldib lastele igas vanuses ning seetõttu on meie peotuba laste osalusega sündmuste jaoks kindel valik.

Lastega oluliste tähtpäevade tähistamine on alati midagi enamat, kui lihtsalt sünnipäevalaud ja kingituste jagamine. Väikesed sünnipäevalised ootavad lisaks sellele ka põnevat, lõbusat ja meeldejäävat ajaveetmist. Ohjeldamatult ujumist, hullamist liumäega lastebasseinis, põnevat mängulusti vastuvoolukanalis, mullivannides, troopilises vihmas ja veejugadega atraktsioonide ümber võimaldavad vabaneda üleliigsest energiast ning panna end füüsiliselt proovile. Mis Eestimaa heitliku ilmaga eriti oluline – olgu ilmaprognoos milline tahes, siis veepargis on õhk alati 28 ning vesi 32 kraadi soe.

Samas võimaldab veekeskuse peotuba hoida sünnipäeva kulud kontrolli all ja peamiseks mälestuseks jääb tähistamise elamus, mitte selle eest väljastatud arve. Rent sisaldab ruumi kasutamist kolme tunni jooksul koos ettevalmistus- ja koristusajaga. Peo korraldamiseks on olemas kööginurk, kus on Teile kasutada veekeetja, morsikann, lõikelaud, nuga, tordilabidas ja lillevaas.

5-14aastastele lastele on veekeskuses kõigil nädalapäevadel soodsam pilet ning alla 5-aastased pääsevad ujuma suisa tasuta. Peotuba saab rentida nii oma söögiga tähistamiseks, kui ka koos toitlustusega. Kui tellite toidud veekeskuses asuvast Näki kohvikust, on Teie saabudes laud kaetud. Kui toote söögid ja joogid kaasa, siis palume endal kaasa võtta ka toidunõud (serveerimisalused, joogitopsid, taldrikud, noad, kahvlid, lusikad, salvrätid jne.).

Mõned ohutusreeglid peo korraldajale
mõnusa elamuse tagamiseks:

Ruumis võib kasutada tordiküünlaid. Tordivulkaanid ja säraküünlad ei ole lubatud – peotoas on suitsuandur, mis rakendumisel käivitab kogu maja tuletõrjesignalisatsiooni.
Peotoas palume olla sokkides või vahetusjalatsites. Märgade riietega ei ole ruumis viibimine lubatud – ujumise järel kuivatame end ja paneme riidesse enne peotuppa tulekut riietusruumis.

 Mänguasjad on kohapeal mängimiseks. Palume peo lõppedes jätta kõik mänguasjad mängualale. Kui mõni mänguasi jääb lahkudes juhuslikult lapse kätte, siis palume sellest kohe teada anda ning mänguasi esimesel võimalusel tagastada. Kui mõni mänguasi või atraktsioon puruneb, palume sellest teavitada veekeskuse administraatorit peotoa üleandmisel, et vältida katkise ja ebaturvalise mänguasja sattumist järgmiste külaliste kätte.

  Söögi ja joogiga viibimine mängualal või peotoast toiduga väljumine ei ole lubatud.

  Peo lõppedes palume korrastada terve ruum: asetada mänguasjad oma kohtadele, pesta kasutatud nõud. Ühekordsed nõud, joogitopsid ja muu prügi visata prügikasti. Peotoa rentija annab peo lõppedes korrastatud ruumi üle veekeskuse administraatorile.

  Veekeskus ei vastuta külastajate isiklike asjade säilimise eest. Peotoa rentija vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse, järelevalve ning renditud ruumide ja selle sisustuse heakorra eest. Maja koridorides ja treppidel jooksmine ei ole lubatud. Palun ärge jätke oma isiklikke asju ning lapsi peotoas järelevalveta.

 Veekeskuse ruumid on suitsuvabad ja lemmikloomadega majas viibimine ei ole lubatud.
 Peotoa sisustuse rikkumise või toas kasutamiseks olevate vahendite kaasavõtmise korral on Veekeskusel õigus nõuda rikutud või omandatud vara eest kompensatsiooni.

 

Lisainfo ja broneerimine telefonil +372 799 9334 või e-postiga veekeskus@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort