fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.
Allahindus!

Kurgu- ja ninasprei Tsilk 30ml

Original price was: 6,90 €.Current price is: 5,40 €.

Tsilk 100% looduslik Eesti esimene kurgu- ja ninasprei Värska ravimineraalveega, mis leevendab nina ja kurgu limaskesta ärritust. Karbis üks, kolm või 12 pudelit. Tutvu toote infolehega. Tarne 5-7 päeva. (Kullerteenuse puhul lisage kindlasti saaja telefoninumber.)

Kategooria:
Tsilk on esimene Eestis toodetud 100% looduslik Värska kange mineraalveega kurgu- ja ninasprei, mis leevendab nina ja kurgu limaskesta ärritust. Kurgu- ja ninasprei Tsilk sündis Värska kuurortravikeskuse koostööst Tartu Ülikooli teadlastega, kes otsisid vastust küsimusele: Kuidas teha inimestele lihtsasti kättesaadavaks aastakümnete  jooksul oma tõhusust ülemistele hingamisteedele tõestanud Värska kuurordi kange ravimineraalvesi? Tulemusena loodud nina- ja kurgusprei Tsilk ületas uuringutes kõik ootused. Erinevalt mere- või ookeanivee baasil toodetavatest spreidest sisaldab Tsilga lahus algupäraselt kõiki väärtuslikke mineraale ja mikroelemente (B, Fe, Mn, Li, Sr, Ba) juba optimaalses koguses, see ei vaja lahjendamist ega säilitusaineid.  Värska nr. 6 puurkaevust 595 meetri sügavuselt voolavale looduslikule mineraalveele puudub inimtekkeline keskkonnamõju – vesi on maapõue sügavustes puutumatuna püsinud aastatuhandeid. Lahuse soolasisaldus on natuke kõrgem keha loomulikust (0,9%-ne NaCl lahus) soolatasemest. Soolane mineraalvesi leevendab ninakinnisust, puhastades samal ajal ninaõõnt liigsest limast ja aitab seda kaitsta nakkuste eest. Leevendust saab kurguärrituse ja kurgukuivuse korral. Tsilk ei sisalda tööstuslikke raviaineid ja seetõttu pole sellel kahjulikke kõrvalmõjusid ja seda võib kasutada pikema aja jooksul.  Pudel sisaldab antibakteriaalset pumbasüsteemi, mis väldib pisikute sisenemist kogu kasutusaja jooksul. Kõlblikkusaeg kuni 36 kuud. “Tsilk” kasutusaeg 12 kuud peale pudeli esmakordset avamist. Säilitamistingimused: toatemperatuuril, soovitavalt otsese päikese eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.  Loed edasi: kuidas sündis Tsilk ja müügikontaktid.
Kaal 0,15 kg
Mõõtmed 22 × 13 × 7,5 cm
Pakend

1 pudel 30 ml, Kolmikpakk 3x30ml, Hulgipakk 12x30ml

Tsilk kurgu- ja ninasprei 30 ml pudel ja karp.Kurgu- ja ninasprei Tsilk 30ml
Original price was: 6,90 €.Current price is: 5,40 €.
Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort