fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Tsilk kurgu- ja ninasprei 30ml tooteinfo

Millest koosneb Eesti esimene 100% looduslik nina- ja kurgusprei ning kuidas seda kasutada

Looduslik mineraalvee nina- ja kurgusprei Tsilk on Värska 6 puurkaevust pärit 100% looduslik mineraalvesi, mis on mõeldud ninakinnisuse, nohu ja ülemiste hingamisteede ebameeldivate sümptomite leevendamiseks. Nina- ja kurgusprei lahus Tsilk on säilitusaineteta puhas hüpertooniline steriliseerimata mineraalvesi, mis on looduslikult kõrge soola- ja mangaanisisaldusega. Lahuse soolasisaldus on natuke kõrgem keha loomulikust (0,9%-ne NaCl lahus) soolatasemest. Soolane mineraalvesi leevendab ninakinnisust, puhastades samal ajal ninaõõnt liigsest limast, ja aitab seda kaitsta nakkuste eest. Leevendust saab kurguärrituse ja kurgukuivuse korral. Ei ole kahjulikke kõrvalmõjusid, võib kasutada pikema aja jooksul.

Kasutamisjuhised
Ainult ninna ja/või kurku pihustamiseks 10–21 päeva jooksul.
1) Eemalda pihustusotsikult kattekork ning otsiku all olev valge klamber.
2) Aseta otsik vastavalt vajadusele ettevaatlikult ninasõõrmesse või suuna kurku.
3) Vajuta otsikut:
2–6-aastased lapsed 1 pihustus ninasõõrmesse või 1–2 pihustust kurku kuni 4 korda ööpäevas. Üle 6-aastased lapsed ja täiskasvanud (sh rasedad ja imetavad emad): 1–2 pihustust ninasõõrmesse või 1–2 pihustust kurku mitte sagedamini kui iga 4 tunni tagant. 4) Pärast iga kasutamist puhastada otsikut kuuma veega. Mitte kasutada alla 2-aastastel lastel.

Koostisosade loetelu
Looduslik mineraalvee nina- ja kurgusprei Tsilk sisaldab 30 ml 595 m sügavuselt Värska 6 puurkaevust pärit looduslikku mineraalvett väärtuslike mineraalide ja mikroelementidega (B, Fe, Mn, Li, Sr, Ba). Mineraalainete sisaldus keskmiselt 1,5–2,1 g/100 ml kohta.

Tsilk on maailma esimene toode, millel on ka setokeelne kasutusjuhend
Millest koosneb Eesti esimene 100% looduslik nina- ja kurgusprei ning kuidas seda kasutada

Mia om Tsilk?
Nõna- ja kurguruuh Tsilk om Verska 6 puurkaost võõdõt tävveligult luuduslik mineraalvesi, minga’ om hüä leevendädä’ kinni nõnna, nohho j tõisi ülemätsi hingämisteie häti. Tsilgah olõ-i säilitüsainit ja taa om puhas kiitmäldä mineraalvesi, koh seeh pall´o suula ja mangaani. Lahusõh om suula ts´uut inäbä, ku om inemisõ kihäh loomuligult. Soolanõ mineraalvesi and leevendüst, ku nõna om kinni, puhastas nõnauust liisnast tatist ja avitas kaitsa’ nakkuisi iist. Avitas leevendädä’ hätä ka ärritünü vai kuiva kurgu kõrral. Kah´olikkõ kõrvalmõosit tiidä’ olõ-i ni taad või tarvtada’ pikembä ao joosul.

Tsilk om meditsiiniseadõ’ klass I, mia om CE-märgiga. Inne pruukmist tulõ höste läbi lukõ’, kuis Tsilka tarvtada’.

Tsilk kurgu- ja ninasprei 30 ml pudel ja karp.

Kuis Tsilka tarvtada’?
Tsilka või laskõ’ õnnõ nõnna ja/vai kurku 10–21 päävä joosul.
1 Edimält tulõ maaha võtta’ pihustusotsiku päält kork ja otsiku alt valgõt värmi klambri.
2 Otsik panda’ höste ette kaiõh nõnna vai tsihti’ kurku.
3 Vaotada’ otsikut:
2–6 aastaga vannusõh latsil laskõ’ 1 vuur nõnna vai 1–2 vuuri kurku koon’ 4 kõrda
üüpäävä joosul. Üle 6 aastaga vannusõh latsil ja täüskasunuil (sh rassõjalgsõ’ ja rõnda
andva’ imä’) laskõ’ 1–2 vuuri nõnna vai 1–2 vuuri kurku mitte sagõhõmpa ku õga 4 tunni takast.
4 Pääle õka tarvtamist puhastada’ otsikut kuuma viiga.
Ala 2 aastaga vannusõh latsil mitte tarvtada’.

Minkast Tsilk tettü om?
Nõna- ja kurguroho Tsilk pudelah om 30 ml 595 m süvähüsest Verska 6 puurkaost võõdõt luuduslikku mineraalvett hüvvi mineraalõ ja mikroelementega (B, Fe, Mn, Li, Sr, Pa). Mineraalainit om keskmätselt 1,5–2,1 g/100 ml kotsilõ.

 

Midä tarvtamisõl silmäh pitä?
Tsilka tohi-i tarvtada’, ku oldas väega tundlik timä koostisosadõ suhtõh. Õt mitte määnestki tõpõ edesi anda’ õga tõisilt saia’, piat õgal tarvtajal olõma uma putel. Piat ette kaema, õt ruuh silmä lääsi-i. Ku ruuh lätt silmä, tulõ silmä mõskõ’ hulga viiga.

Scroll to Top