Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Teenused / Psühholoogi vastuvõtt

Naine psühholoogi vastuvõtul Värska kuurortravikeskuses.

PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT

Individuaalne, isiksusega seotud probleemide korral.

30 €

eraldi ostes

Hind alates 01.10.2023 on
36 €

Saadaval: T,N; Kestus: 30 min

Psühholoogi vastuvõtt ja nõustamine on nõustaja ja kliendi koostöös toimuv loominguline protsess, kus usalduslikus ja hinnanguvabas õhkkonnas analüüsitakse põhjusi, mis on viinud probleemse olukorrani, arutatakse selle muutmise võimalusi ning püütakse leida uusi vaatenurki, lahendusi ja tulevikuväljavaateid.

 

Psühholoog nõustab isiklikes küsimustes:

  • enda isiksusega seotud probleemid: kohanemisvõime, suhtlemisoskus, probleemid enesehinnanguga, isiksuse arendamisevõimalused, eneseanalüüs, konfliktid
  • raskused iseenda tunnete, mõtete ja soovide mõistmisel, valikute tegemise, otsustamise ja planeerimise raskused, rasked elusündmused ja üleelamised, kriis ja lein, ülemäärane muretsemine, ärevus ja hirm, põhjuseta kehalised vaevused (valud, unehäired), liigne stress ja kohanemisraskused, masendus ja elutüdimus
  • suhtlemisprobleemid (partneriga, lastega, sõpradega), probleemid enesekehtestamisega, tuleviku sihtide seadmine ja väljavaated.

NÄIDUSTUSED:

krooniline riniit, bronhiit, astma. Sagedased viirusinfektsioonide põdemised, allergiad, unehäired, neuroos. Protseduur sobib väga hästi neile, kes soovivad loobuda suitsetamisest!

VASTUNÄIDUSTUSED:

palavikuga kulgev viirusinfektsioon, äge astma hoog, kopsu emfüseem, südamepuudulikkus.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top