Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Tai jalamassaaž

Masseeritav jalg, illustratiivne pilt Värska kuurortravikeskuse Tai jalamassaaži raviprotseduuri juurde.

Tai jalamassaaž

Reflektoorne käemassaaž

40 €

50 min

50 min

40 €

Saadaval: E-R

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

Tai jalamassaaži aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis on pärit Hiina rahvaravist. Reflektoorne jalamassaaž on ravimeetod, mis aitab leevendada paljusid terviseprobleeme.

J
alatalla all asuvad reflektoorsed punktid on kogu keha organite peegeldused Tai jalamassaaži tulemusena tugevneb immuunsüsteem, paraneb vereringe, seedimine ning väheneb lihasjäikus ja – pinge. Vähenevad tursed, paraneb une kvaliteet, tasakaalustub psüühiline seisund ning leevendust saavad väsinud ja külmetavad jalad.

Tai jalamassaaž algab rituaalse jalavanni ning jalgade pesemisega. Abivahendina kasutatakse puust massaažipulka. Kuna jalamassaažis kasutatakse õlisid, salve ja kreeme, tuleb massööri kindlasti teavitada võimalikest allergiatest. Tai jalamassaaž ei töötle vaid jalalaba, vaid ka säärt ja põlve. Jalad on peale protseduuri mõnusalt kerged.

Massaaži tulles peab olema viimasest söögikorrast möödunud vähemalt 1 tund. Enne ja pärast jalamassaaži on soovitav juua üks klaas leiget vett. Peale massaaži ei ole soovitav jalgu ühe tunni jooksul pesta. Nii on massaaži toime tõhusam.

VASTUNÄIDUSTUSED:

äge (viirus) haigus või palavik; rasked südame ja veresoonkonna haigused, nahahaigused jalgadel (lööve, põletik), lahtine haav või probleem jalaluuga (luude hõrenemine, luumurd vähem kui 6 kuud tagasi, värsked traumad), kasvajad, alkoholijoove, menstruatsiooni esimesed päevad, rasedus, diabeet.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top