fbpx

Tsilk kampaania "Võida puhkusepakett kahele"

Kampaania on lõppenud!

 
 

 
Kampaania võitjad. Palju õnne!

ENELI LUIGA - Puhkusepakett "Puhkus Veekeskuses"
HELLE TÕNNEMAA - Tsilk triopakk (3x30ml)
AIMAR PÄIKE - Tsilk triopakk (3x30ml)
JUTA OJAMÄE - Tsilk triopakk (3x30ml)
RIIN KOBIN - Tsilk triopakk (3x30ml)
ANNE JAAKSON - Tsilk triopakk (3x30ml)TSILK tarbijamängu kampaaniareeglid

KAMPAANIA „Osta TSILK mineraalveesprei ja võida puhkusepakett Värska Kuurortravikeskuses“

Perioodil 1.04.2022- 31.05.2022 toimub tarbijamäng, mida korraldab Värska Vara OÜ registrikoodiga: 10850018, asukoht Sanatooriumi, Väike-Rõsna küla, Setomaa vald, Võrumaa, 64034, Eesti, email: tsilk@spavarska.ee, telefon +372 581 895 34 (edaspidi kampaania Korraldaja).
Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
Kampaanias osalemiseks ning auhindade võitmiseks tuleb osta vähemalt 1 TSILK toode ning registreerida oma ostutšekk veebilehel www.spavarska.ee/tsilk. Ostutšekk tuleb alles hoida kampaania lõpuni, sest tšeki number on võidu kättesaamise aluseks. Ostude koguarv ühe osaleja kohta ei ole limiteeritud.
Kampaanias osalevad kõik toote ostud, mille kuupäev jääb ajavahemikku 1.04.2022- 31.05.2022 ja mille ostutšekk registreeritakse veebilehel www.spavarska.ee/tsilk

Auhinnad:

1 x Värska Kuurortravikeskuse puhkusepakett "Puhkus Veekeskuses" kahele.
5 x TSILK mineraalveesprei triopakk (3x 30ml)

Kõik Kampaanias osalejad, kes registreerivad oma ostutšeki aadressil www.spavarska.ee/tsilk osalevad loosimises. Auhinnad loositakse välja kogu perioodi jooksul laekunud ostutšekkide vahel.
Võitjad loositakse hiljemalt 15.06.2022 ning võitjatega võetakse Värska Vara OÜ poolt ühendust e-maili teel, mis on lisatud Teie poolt ostutšeki registreerimisel. Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta e- kirjadele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale.
Auhindu väljastatakse võitjatele kuni 30.06.2022. Võidetud TSILK sprei triopakid saadetakse võitjatele posti teel. Peaauhinna kinkekaart saadetakse võitjale elektrooniliselt. Kõik auhinna kättesaamise kokkulepped sõlmitakse võitjaga enne auhinna saatmist e- kirja teel.
Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Võitjal on õigus auhinnast loobuda andes sellest Korraldajale kirjalikult teada. Sellisel juhul loositakse uus võitja.
Kampaania korraldamiseks vajalikke isikuandmeid kasutatakse ainult auhinna loosimiseks ja kätte toimetamiseks. Andmeid säilitatakse kolm kuud peale loosimise toimumist ning seejärel need kustutatakse.
Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub Korraldaja.
Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia ja sotsiaalmeedia vahendusel.
Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Värska Vara OÜ (TSILK), Sanatooriumi, Väike-Rõsna küla, Setomaa vald, Võrumaa, 64034, Eesti, email: tsilk@spavarska.ee

TSILK on müügil kauplustes ja e-poodides: Coop Konsum ja Maksimarket, Selveri kauplused, Grossi Toidukaubad, Südameapteek, Apotheka apteek, Looduspere kauplused ja paljudes teistes apteekides ning kauplustes. Lisaks on TSILK müügil ka Värska sanatooriumi ja veekeskuse infoletis, Värska Coop kaupluses, Setomaa turismi infopunktis ja Seto muuseumites.
 

 
 

 
Jälgi TSILK spreid ka FACEBOOKIS

TSILK ninasprei artiklid ja meediakajastused


Läbimurre tootearenduses sündis Värska kuurortravikeskuse ja Tartu Ülikooli teadlaste koostööna, võib lugeda teadlase Enn Karro koostatud artiklist.

Värska kuuenda puuraugu saladusest kõneleb Tartu Ülikooli koostatud videoklipp.

Postimees Tervis veebiartikkel Värska ravimineraalveest loodi nina- ja kurgupihus.

Ninasprei uuringust räägivad Enn Karro, Ain Raal, Uno Mäeorg, Kersti Virro.Kuula Vikerraadio Nutikas podcasti

Artikkel Südameapteek soovitab TSILK ninaspreid.

Artikkel TSILK on parim abimeees viiruste ninast välja loputamisel, loe artiklit SIIT
 

Koostööpartnerid ja edasimüüjad

Värska-kuurortravikeskuse_logo

Värska Kuurortravikeskus

Tutvu lähemalt
Tartu-Ülikooli-logo

Tartu Ülikool

Tutvu lähemalt

remecom

Remecom OÜ

Tutvu lähemalt
apotheka

Apotheka apteegid

Tutvu lähemalt

südameapteek

Südameapteek

Tutvu lähemalt
csm_coop_193x120_457a60c6cd

Coop Eesti

Tutvu lähemalt

LoodusPereLogo16

Looduspere

Tutvu lähemalt

Kimmäs kotus punasel taustal

Setomaa Turism

Tutvu lähemalt