fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Teenused / Konsultatsioon

Naine arsti konsultatsioonil Värska kuurortravikeskuses.

KONSULTATSIOON

Arsti või terapeudi konsultatsioon.

21,35 €

eraldi ostes

Hind alates 01.10.2023 on
21 €

Saadaval: E-N; Kestus: 15 min

Konsultatsiooni käigus määratakse protseduurid, mille tulemusena leevendab külastaja oma terviseprobleeme ja saab konkreetsed soovitused elukvaliteedi parandamiseks. Konsultatsioon on vajalik, kuna tervisehädadel on erinev iseloom ja paljudel protseduuridel ka vastunäidustused.

Meil töötavad oma valdkonnale pühendunud professionaalid – spetsialistid, terapeudid ja massöörid, kes on abiks nii emotsionaalsete kui füüsiliste murede lahendamisel. Esimene konsultatsioon on vähemalt 3-päevastes ravipakettides hinna sees.

NÄIDUSTUSED:

krooniline riniit, bronhiit, astma. Sagedased viirusinfektsioonide põdemised, allergiad, unehäired, neuroos. Protseduur sobib väga hästi neile, kes soovivad loobuda suitsetamisest!

VASTUNÄIDUSTUSED:

palavikuga kulgev viirusinfektsioon, äge astma hoog, kopsu emfüseem, südamepuudulikkus.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort