fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Veealune vaakummassaaž

Naine vannis ning massöör voolikuga masseerimisliigutusi tegemas Värska kuurortravikeskuses.

Veealune vaakummassaaž

Kiirendab vereringet.

25 €

20 min

50 min

40 €

Saadaval: E-N

Kuidas toimib veealune vaakummassaaž

Veealune massaaž teostatakse vannis, kuid tavalise survedušši asemel kasutatakse massaaživahendina vaakumotsikut. Protseduuri läbiviimine vee keskkonnas tugevdab märkimisväärselt vaakummassaaži tõhusust tänu vaakumi ja vee sünergiale. Massaaži tegemisel järgitakse üldiseid klassikalise massaaži põhimõtteid, kasutades survet, raputamist, silitamist ja ka vibreerivaid liigutusi.

V
aakummassaaž parandab lümfi- ja vereringet ning kiirendab kudede ainevahetust. Selle tulemusena paraneb naha, naha aluskoe ja sidekoe üldine seisund, samuti mõjutab see tõhusalt tugi-liikumisaparaadi seisundit. Protseduur on sobilik nii kogu keha massaažina, kui ka lokaalsete probleemide (eriti selja- ja liigesvaevused). Ka aitab see protseduur tselluliidi- ja rasvumisprobleemidega võitlemisel.

VASTUNÄIDUSTUSED:

ei ole soovitav neile, kes kasutavad verd vedeldavaid ravimeid, kuna tõstab veritsusohtu, ei sobi rasedatele, ei sobi veenipõletike ja trombooside korral.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort