fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Massaaž vesivoodil

Naine naudib massaaži vesivoodil MedyJet Värska kuurortravikeskuses.

Massaaž vesivoodil

Kasutusel seadmed MedyJet ja VelusJet.

15 €

15 min

50 min

40 €

Saadaval: E-L

Miks on kasulik massaaž vesivoodil

Massaaž vesivoodil MedyJet ja VelusJet sobib hästi tööstressi maandamiseks, lihaspingete leevendamiseks ja üldise heaolutunde saavutamiseks. See hoolitsus pakub peaaegu kõiki soojaravi, vesimassaaži ja klassikalise massaaži eeliseid.

Vesimadratsil lamades ei puutu klient kokku veega, samas on keha täiesti toetatud ning peaaegu kaaluta olekus. Veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhiliikumisi, olenevalt valitud režiimist (leebest silitavast ja patsutavast toimest kuni tugevate koonus- ja sirbikujuliste pöörlevate veejugadeni).

Massaaž vesivoodil aitab vähendada lihaspingeid, parandada ainevahetust, aktiveerida lümfidrenaaži, tugevdada pehmet koestruktuuri, parandada enesetunnet ja suurendada heaolu. Seadet võib kasutada tervise edendamisest teraapiani ja kombineerida teiste raviprotseduuridega (käsimassaaž, liikumisravi jne). Meditsiiniline teraapiline massaažiseade kombineerib soojaravi, klassikalise ja veealuse massaaži ravitoimed.

MedyJet ja VelusJet seadmeid nimetatakse “kuivaks” vesimassaažiks, kus masseeritav lamab spetsiaalsel elastsel madratsil ning kehale on tagatud täielik toetus, kaaluta oleku sarnane seisund. Madratsi all liiguvad elektrooniliselt juhitavad veejoad jäljendavad klassikalise massaaži põhivõtteid ning lisaks teraapilistele mõjudele, soodustab seade lõõgastumist ja üldise heaolutunde suuremist.

NÄIDUSTUSED:
lihastoonuse suurendamine või vähendamine, lokaalse verevarustuse parandamine, nahaaluskoe lõõgastamine,valu leevendamine, armkoe pehmendamine, lihasväsimus.

VASTUNÄIDUSTUSED:

trauma, akuutsed põletikud, infektsioonid, pahaloomulised kasvajad.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort