fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Laavakivimassaaž

Naine massaažilaual, kelle seljale asetab massöör eelsoojendatud kive. Laavakivimassaaži foto Värska kuurortravikeskusest.

Laavakivimassaaž

Sügavalt lõõgastav protseduur

60 €

90 min

50 min

46 €

Saadaval: E-R

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur

Massaaž kaotab väsimuse ja stressi ning toidab elujõudu. Kehale asetatakse eelnevalt soojendatud laavakivid. Kokkupuutel nahaga hakkavad need edasi andma soojust ja päikesest päritud energiat, mis kaotab lihaspinged, laiendab veresooni, reguleerib seede-, ainevahetus- ja hormonaalsüsteemi.

Soojusega avanevad ka energiakanalid ja vabanevad energiablokid ning tänu sellele tõuseb toonus kogu organismis ja energeetika tasakaalustub. Laavakivide tervistavat mõju nautisid juba Vana-Rooma keisrid ning kivimassaaž oli au sees ka indiaanlaste ja hiinlaste hulgas. Kasutatavad kivid on oma energia saanud tulest, päikesest ja veest. Selles idamaisel õpetusel tuginevas hoolitsuses on ühendatud energiakeskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine poolvääriskividega.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort