fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / India pea- ja näomassaaž Champi

Naine peamassaaži saamas. Pildid punapäine naine ja massööri käed tema otsmiku kohal.

India pea- ja näomassaaž Champi

Ayurveda mõjudega massaažiliik

35 €

25 min

50 min

40 €

Saadaval: E-R

India pea- ja näomassaaž Champi

See on Ayurveda tarkusest välja kasvanud massaažiliik, mida peetakse üheks paremaks lihaseid lõdvestavaks massaažiks – lõdvestus toimub pealaest jalatallani.

P
ea füüsiline töötlemine aitab kaasa emotsionaalse stabiilsuse saavutamisele, kuhjunud pingete vabastamisele ja seega aitab kogu organismis energeetilisi blokke likvideerida.

Massaaž toimub istuvas asendis ja kookosõliga. Masseeritakse läbi pea, kaela, näo ja õlgade piirkond. Õlimassaaži puhul on pea katmiseks soovitav kaasa võtta rätik või müts ja pesta juukseid umbes kahe tunni pärast. Soovituslik on enne ja ka pärast massaaži juua vett või ürditeed, et mürgid kiiresti kehast väljuksid.

Tulemuseks on tervemad juuksed, vähenev juuste väljalangemine, vananemisilmingute aeglustamine. Leevendust saab peavalule, väsinud silmadele ja kohinale kõrvades, kaela ja õlavöötme lihaspingele, paraneb vereringe. Juuksepikenduste korral tuleks meistrit eelnevalt hoiatada.

VASTUNÄIDUSTUSED:

epilepsia, kasvajad, põletikulised protsessid ja palavik.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort