Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Aroomimassaaž

Naine massaažilaual aroomimassaaži saamas Värska kuurortravikeskuses. Massöör valab seljale massažiõli.

Aroomimassaaž

Ideaalne stressi korral.

48 €

50 min

50 min

40 €

Saadaval: E-R

Aroomimassaaž on ideaalne lõõgastav protseduur stressi korral.

Aroomimassaaž on lõõgastav massaaž, mida tehakse eeterlike õlide seguga. Aroomimassaaž sobib lõõgastumiseks, on ideaalne väsimuse ja stressi korral.

M
assaažitehnika sisaldab aeglaseid ja rahustavaid silitavaid liigutusi. Aroomimassaaž rahustab, tõstab tuju, tugevdab immuunsüsteemi, stimuleerib organismi tööd, parandab keskendumisvõimet, parandab vereringet ja lümfisüsteemi tööd, aitab väsimuse, kurnatuse ja meeleolukõikumiste vastu, soodustab head und, aitab kehal vabaneda jääkainetest, leevendab lihaspingeid, valu, ka peavalu, leevendab ealisi vaevusi ja tselluliiti.

Aroomimassaaži tegemisel kasutatakse 100% naturaalseid õlisid (Saksamaa tootjalt PINO). Valida saab kolme õlisegu, mille mõjul kaasneb:
AKTIIVSUS – Massage Oil Orange Lemongrass (apelsini ja sidrunheina õlisegu): virgutus, värskus, lisaenergia.
TASAKAAL – Massage Oil Mother of Pearl (kookose, jojooba, soja õlide segu, mis sisaldavad bioaktiivset kaltsiumi, aminohappeid ning mikroelemente): organismi puhastumine, elujõud, harmoonia.
RAHU – Massage Oil Wild Rose (metsiku roosi õli): täiuslik puhkus, lõõgastus, sensuaalsus.

MUDARAVI NÄIDUSTUSED:
reumaatilised haigused, kroonilised liiges- ja lihaspõletikud, lülisamba haigused, lihasatroofia, traumade ja lõikuste järgsed liited ning armistumised, kroonilised nahahaigused (psoriaas, ekseem), kroonilised naistehaigused, kroonilised sisehaigused.

VASTUNÄIDUSTUSED:

kilpnäärme ületalitlus, palavik, luumurrud, rasked südamehaigused, ägedad põletikulised haigused, enne või pärast rohket alkoholi tarvitamist, operatsioonijärgselt kolm kuud, enne päevitamist ei kasutata tsitruseliste viljade eeterlikke õlisid, rasedus, menstruatsiooni päevad.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top