fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Balneoteraapia / Lokaalne mudaravi

Ravimudaga kaetud käed Värska kuurortravikeskuses.

Lokaalne mudaravi

Mudaravi protseduur kätele või jalgadele, kui ravimuda üldvannina on vastunäidustatud

12 €

eraldi ostes

Suur vann

30 €

Saadaval: E-L; Kestus: 10 min

Lokaalne mudaravi kätele ja jalgadele

Ja milliseid haigusi saab selle abil ravida

Sobib karpaartunneli sündroomi, sõrmede, labakäte, randmete ja jalgade erinevate liigesvaevuste leevendamiseks. Paraneb kudede ainevahetus ja vereringe.

Käed või jalad asetatakse vanni, mis on täidetud ravimudaga. Ravimuda lahjendatakse väga soolase Värska mineraalveega temperatuuril 41-43 kraadi. Magevee ravimuda on kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav, biostimuleeriv (ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav) ja kehast liigset vedelikku ning mürke eemaldav protseduur. Ravimuda mõjub organismile kui termiline, mehhaaniline ja keemiline ärritaja. Värska ravimuda peetakse maailmas üheks ainulaadsemaks ravitoimeliseks mageveemudaks, millele väidetavalt maailmas analoogi ei leidu. Magevee ravimuda on orgaaniliste ainete poolest kümme korda rikkalikum kui meremuda, sisaldab ka väävelvesinikku.

VASTUNÄIDUSTUSED:

ägedalt kulgevad põletikulised haigused, hiljutised operatsioonid, naha haavandid, veenipõletikud, suured veenilaiendid jalgadel, südamepuudulikkus, ( raviga kompenseerimata ) hüpertensioon, kasvajalised haigused.

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top