fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Ravi / Massaažid / Tai käemassaaž

Käterätid ja küünlad - illustratiivne foto Tai käemassaaži protseduuri juurde Värska kuurotravikeskuses.

Tai käemassaaž

Reflektoorne käemassaaž.

40 €

50 min

50 min

40 €

Saadaval: E-R

Tai refleksoloogiline käemassaaž

Aitab leevendada käe (labakäe ja küünarvarre) probleeme ja pingeid ning refleksoloogiliselt mõjutab kogu keha toimingute tasakaalustamist. Mõjub hästi ka stressile ja depressioonile. (Reflektoorne käemassaaž)

V
õrreldes jala refleksoloogilise käsitlemisega on käe käsitlus kiirema toimega ja mõjutab kõige enam emotsionaalset tasandit. Sobib hästi ka neile, kes ei soovi või kellele ei saa teostada teisi refleksoloogilisi teraapiaid (näiteks jalamassaaži). Käemassaaž aitab leevendada valu, puhastuda organismil jääkainetest ja toksiinidest, tasakaalustada kogu organismi, k.a. siseorganeid, psüühikat. Aitab kaasa stressi vähendamisele ja toetab lõõgastumist.

VASTUNÄIDUSTUSED:

südamehaigused, astma, diabeet, epilepsia, kasvajad

Protseduuride aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort