fbpx

Aroomimassaaž


50 minutit
Protseduuri kestus
Sanatooriumis
Asukoht

Aroomimassaaž on lõõgastav massaaž, mida tehakse eeterlike õlide seguga. Aroomimassaaž sobib lõõgastumiseks, on ideaalne väsimuse ja stressi korral.

M
assaažitehnika sisaldab aeglaseid ja rahustavaid silitavaid liigutusi. Aroomimassaaž rahustab, tõstab tuju, tugevdab immuunsüsteemi, stimuleerib organismi tööd, parandab keskendumisvõimet, parandab vereringet ja lümfisüsteemi tööd, aitab väsimuse, kurnatuse ja meeleolukõikumiste vastu, soodustab head und, aitab kehal vabaneda jääkainetest, leevendab lihaspingeid, valu, ka peavalu, leevendab ealisi vaevusi ja tselluliiti.

Aroomimassaaži tegemisel kasutatakse 100% naturaalseid õlisid (Saksamaa tootjalt PINO). Valida saab kolme õlisegu, mille mõjul kaasneb:
AKTIIVSUS - Massage Oil Orange Lemongrass (apelsini ja sidrunheina õlisegu): virgutus, värskus, lisaenergia.
TASAKAAL - Massage Oil Mother of Pearl (kookose, jojooba, soja õlide segu, mis sisaldavad bioaktiivset kaltsiumi, aminohappeid ning mikroelemente): organismi puhastumine, elujõud, harmoonia.
RAHU - Massage Oil Wild Rose (metsiku roosi õli): täiuslik puhkus, lõõgastus, sensuaalsus.

Aroomimassaaži vastunäidustused: kilpnäärme ületalitlus, palavik, luumurrud, rasked südamehaigused, ägedad põletikulised haigused, enne või pärast rohket alkoholi tarvitamist, operatsioonijärgselt kolm kuud, enne päevitamist ei kasutata tsitruseliste viljade eeterlike õlisid, rasedus, menstruatsiooni päevad.

SANATOORIUMIS aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või
admin@spavarska.ee