fbpx
Miks toimib ravimuda
Miks toimib ravimuda
18/12/2017
Miks on perel külmade tulekuga nina jälle umbes?
Miks on perel külmade tulekuga nina jälle umbes?
20/12/2017

Värska kuurortravikeskuse külalised soolakambris.


"Mind vaevasid pidevad kaela- ja seljavalud"Lihaspingetest sageli valulik selg ning kael võivad muuta elu suisa põrguks. Seda on võimalik oluliselt leevendada Värska sanatooriumi nädalases kuurortravi paketis sisalduvate protseduuridega, mille mõju kestab veel poole aasta möödudeski.

Pikk sundasendis viibimine ei lase lihastel lõdvestuda. Valulik puusaliiges või põlv sunnib kehaolekut muutma. Sellest tekivad täiendavad lihaspinged ning valud. Valu ei pea kannatama, seda saab ära hoida. Soolane mineraalvesi on põletikuvastase toimega, selle mõnus soojus lõdvestab lihaseid ja parandab vereringet. Kõik Värska sanatooriumi kuurortravipaketid sisaldavad mineraalveevanne ja neist kõige erilisem on pärlivann.

Selleks hetkeks kui te istute vanni, on veetemperatuur sätitud mõnusalt siidiseks – 37-39 kraadi. Olete üleni kaetud loodusliku mineraalveega Värska-6, mis oma soolsuselt sarnaneb ookeaniveele ja on kümme korda kangem kui Värska lauavesi.

Ta voolab vanni otse maapõuest enam kui poole kilomeetri sügavuselt 600 miljoni aasta vanuste kivimite vahelt. Tõeline looduse vägi. Vägi, millel on teaduslikult tõendatud ravitoime. Ja siis lisanduvad «pärlid!» Peente õhumullikeste mikromassaaž, mis toniseerib, parandab vereringet, mõjub soodsalt närvisüsteemile. Teid ümbritsev looduslik mineraalvesi Värska-6 sisaldab mitmeid mikroelemente: vaske, tsinki, strontsiumi, mangaani, broomi, liitiumi, ja vähivastaselt mõjuvat seleeni.

Hingake sügavalt sisse. Ruumi astudes panite tähele erilist lõhna, milles on tunda kerge väävelvesiniku ja soolaaurudega segunenud aroom. Sellel on väga hea toime teie hingamisteedele. Sel ajal kui olete vannis, mõjub teile rahustuvalt ka veeauruga sisse hingatav broom. Leevendust saavad astma-nähud, seljavalud, psoriaas, lihaspinged ja terve hulk stressi tekitavaid vaevusi. Ilmselt sooviksite, et see kestaks veelgi pikemalt, kuid ees ootab veel mitmeid protseduure, millel on samasugune enesetunnet parandav mõju. Ja täiesti naturaalne, otse maapõuest.DR. Külli Margus SOOVITAB: „Meil on kogenud meeskond ja tõhusad vahendid teie vaevuste leevendamiseks. Värska kuurort erineb kõigist teistest selle poolest, et see on ehitatud otse mineraalveeallikatele. Mineraalvesi ühes kohaliku ravimudaga annavad maailmas ainulaadse koosluse.“


nädal kuurordis

Sooduspakkumised

Tervise säilitamiseks ja haiguste ennetamiseks.
IMG_7818-Editweb

Veekeskus

Tervislik täiskasvanuile ja lõbus lastele!