fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Füsioterapeut

Otsin töökaaslaseks aktiivset ja kohusetundlikku füsioterapeuti"

A woman with a physiotherapist and gymnastics equipment in the gymnastics room of the Värska spa treatment centre.

KONTAKT

Anneli Ilves Tel. 7993912

E-mail: anneli.ilves@spavarska.ee

Olen Kärt Satsi, rehabilitatsioonimeeskonna juhtiv füsioterapeut Värska kuurortravikeskuses. Meie igapäevatööks on aidata ajutise või kroonilise liikumisprobleemiga inimesi. Taastada või säilitada nende võime eluks vajalike toimingutega hakkama saada. Kui sulle meeldib inimesi abistada, oskad füsioteraapia grupitunde läbi viia ja dokumentide vormistamine pole üle jõu käiv, siis see töö võib sulle sobida.

Miks mulle see töö meeldib? See on rõõm kui sinu juurde probleemiga tulnud inimene teeb edusamme. See siiras naeratus ja tänu, kui olen suutnud klienti aidata ja motiveerida, on minu pingutust väärt. Ja keskkond tulemuste saavutamiseks on meil super – eraldi kabinetid, võimlemissaal, trenažööride saal, bassein ning uhked vahendid ja masinad. Kõik võimalused anda endast parim ja pakkuda teenust Eestis kõrgeimal võimalikul tasemel.
Meie töö sisuks on töötukassa ja sotsiaalkindlustusameti klientidele teenuse osutamine – füsioterapeutiline hindamine, tegevuskavade koostamine, individuaalteenuse osutamine, grupitundide läbiviimine ja kogu tegevuse dokumenteerimine. Siin on oluline hea suhtlemisoskus ja korrektsus. Kasuks tuleb kindlasti ka vene keele oskus, sest oleme Ida-Virumaa inimeste seas väga populaarne asutus. Meie meeskonnas on rõõmsameelsed ja abivalmid inimesed, kes toetavad, annavad nõu ja aitavad probleemidele lahedusi otsida. Vahel korraldame mõnusaid koosviibimisi ning ükski oluline sündmus ega tähtpäev ei jää meie meeskonnas tähelepanuta.

Sõltuvalt töömahust pakub ettevõte brutopalka kuni 1400€ kuus. Lisaks on kõikidele töötajatele ette nähtud tasuta veekeskuse külastused nind teised soodustused.

Kui omad erialast kõrgharidust või erialaliidu kutsetunnistust, oled aktiivne suhtleja ja tegutseja ning sulle meeldiks meie meeskonnas töötada, siis võta ühendust e-kirja teel anneli.ilves@spavarska.ee või helista 799 3912.

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort