fbpx

Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

Värska Kuurortravikeskuse kodukord

Värska 

Kuurortravikeskuse kodukord

CHECK IN:
Hotelli saabumine on vastavalt Teie paketi algusajale. Varasemat sisseregistreerimist pakume vastavalt võimalustele, hinnaga 10.-EUR/ iga algusajale eelnev tund.  Hotelli registreerimisel tuleb esitada kehtiv isikut tõendav dokument. Isikut tõendavaks dokumendiks loetakse:
– Pass
– ID-kaart
– Juhiluba

Hotelli registreerimiseks on majutatav isik kohustatud täitma registreerimiskaardi. Kõik registreerimiskaardid peavad olema täidetud loetava käekirjaga ja allkirjastatud hotelli külastaja poolt. Hotell võib keelduda külastaja hotelli lubamisest, kes ei täida registreerimisvormi korrektselt.

 

HOTELLI EI REGISTREERITA:
– Isikuid, kes oma käitumisega võivad häirida hotelli teisi külastajaid.
– Ilma täiskasvanud saatjata alaealisi.

 

TASUMINE:
Hotelli registreerimisel tuleb tasuda majutusteenuse maksumus vastavalt hinnakirjale ja esitatud arvele. Täiendavate teenuste eest, mida kasutati majutusperioodi jooksul, tuleb tasuda hiljemalt hotellist lahkumisel. Meie hotellis aktsepteeritakse kõiki levinumaid rahvusvahelisi krediit- ja deebetkaarte.

 

CHECK OUT:
Hotellitoa palume vabastada vastavalt Teie paketi lõpuajale.   Hotellist väljaregistreerimisel tuleb tagastada toa võti, kiip ja tasuda kõikide kasutatud teenuste eest.

 

SUITSETAMINE HOTELLIS:
Värska Kuurortravikeskuse hotellid on suitsetamisvabad. Hotellide siseruumides ja rõdudel on suitsetamine keelatud. Suitsetamine on lubatud vaid selleks ettenähtud ruumis ja aladel. Suitsetamise eest selleks mittelubatud alal on hotelli personalil õigus külastajat trahvida ja külastaja kohustatud trahvi tasuma. Trahv suitsetamise eest on 100 eurot.

 

LEMMIKLOOMAD HOTELLIS:
Lemmikloomad ei ole meie hotellides lubatud.

 

AVALIK KORRA TAGAMINE:
Hotellis kehtivad kõik nõuded avaliku korra, rahu hoidmise ja saastamise vältimise kohta. Avaliku korra rikkumisel kaasab hotell vajadusel kas turvatöötajad või kutsub välja politsei. Personal võib paluda külastaja(te)l hotellist ja selle territooriumilt lahkuda. Lahkumise korral on külastaja kohustatud maksma broneeritud majutuse ja tellitud lisateenuste eest.

 

ÖÖRAHU HOTELLIS:
Hotellis kehtib öörahu kell 23.00 ja kestab kuni 7.00. Öörahu rikkumise all mõistetakse teiste isikute häirimist heliliste, valgus-, mehhaaniliste, elektrooniliste jms vahenditega. Öörahu rikkumisel kaasab hotell vajadusel kas turvatöötajad või politsei. Samuti võib personal paluda külastaja(te)l hotellist ja selle territooriumilt lahkuda. Lahkumise korral on külastaja kohustatud tasuma broneeritud majutuse ja tellitud lisateenuste eest. Öörahu rikkumise korral on hotellil õigus küsida tekitatud kahju hüvitamiseks trahvi al 50 eurot iga väljakutse eest vastavalt rikkumise tasemele.

 

KÜLASTAJA VASTUTUS KAHJU TEKITAMISEL:
Meie külalisena võtate endale vastutuse ja kohustuse järgida kehtestatud eeskirju. Olete vastutav tahtlikult või tahtmatult tekitatud kahju eest, mida Teie või Teie kaaslane võib olla tekitanud hotellitoas või hotelli üldruumides. Hotellil on õigus nõuda kliendi poolt tekitatud materiaalse kahju kompenseerimist. Kahju kompenseerimise suuruse aluseks on tekitatud otsene kahju, millele lisanduvad kahju kõrvaldamisega seotud kulud.

 

Scroll to Top
Värska kuurortravikeskus

Värska kuurortravikeskus

Vastab esimesel võimalusel

I will be back soon

Värska kuurortravikeskus
Tere! Täname päringu eest. Veekeskuse, pakettide ja hindade info leiate meie veebist https://spavarska.ee . Jooksev seis tubade kohta 7993901 kell 7-23. Vastame meeleldi lisaküsimustele esimesel võimalusel

ЗДРАВСТВУЙТЕ , спасибо за запрос Цены, путёвки и часы работы водного центра вы найдёте на нашем сайте https://spavarska.ee/ru/ . Текущая информация по свободным номерам по телефону дежурного администратора +3727993901 (ежедневно 7-23).
Värska kuurort