fbpx

Puhkus sanatooriumis

Paindlik lõõgastuspakett veekeskuse ja saunade külastusega ning ööbimisega sanatooriumi hotellis.
TÄHELEPANU! Palume külalistel arvestada täiendavate Covid-19 nõuetega

1

öö majutust


kahekohalises toas
2

söögikorda


saabumisel õhtusöök, lahkumisel hommikusöök

Puhkus sanatooriumis on paindlik ja soodne pakett lühikeseks lõõgastavaks puhkuseks Värskas Setomaal, eemal rutiinist ja argimuredest. Puhkus sanatooriumis sobib hästi kombineerimiseks erinevate hoolitsuste ja protseduuridega.

Olgu eesmärgiks lühike perepuhkus või spaapuhkus kahele - selles paketis on kõik vajalik juba hinnas: õhtu- ja hommikusöögid rootsi lauas, majutus sanatooriumi hotellis ning piiramatu veekeskuse ja saunade kasutus lahtiolekuaegadel, lisaks hommikuujumine ja jõusaal.

Hinna sees:
majutus sanatooriumi hotellis
õhtu- ja hommikusöök Lahe Restos
veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel paketi kestvuse ajal
jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel paketi kestvuse ajal

Lisatasu majutuse eest:
juuniorsviidis 30 € päev
mullivanniga sviidis 40 € päev
saunaga sviidis 40 € päev
Sootska sviidis 50 € päev


Saabumine alates kell 16.00
Lahkumise päeval palume toad vabastada kell 12.00
Saabudes varem ja soovides enne sisseregistreerimist veeta aega Veekeskuses, saab täiskasvanu samal päeval majutudes veepargi ja saunade pileti soodushinnaga 9€.

Lapsed:
Lisavoodi 13€/öö; beebivoodi 13€ (ühekordne tasu)
0 – 4 aastased lapsed tasuta (ilma lisavoodita)
5 – 14 aastased lapsed 31 € päevas (majutus, toitlustus vastavalt täiskasvanu paketile, veekeskuse kasutus)
al. 15. eluaastast rakendub paketi täishind

Puhkus sanatooriumis paketiga õnnestub teie perepuhkus või spaapuhkus tänu puhta looduse ja veepargi võimaluste koosmõjule. Rohkete atraktsioonide, mitme basseini ja saunadega Värska Veekeskus on ideaalne lõõgastuskoht igas eas külastajale. Survekosed ja tugevad veejoad teevad mõnusat massaaži, lastebassein ja liumägi on pisipere vaieldamatud lemmikud. Samal ajal kui vanemad lõõgastuvad, saavad lapsed hullata!

Tegu on Eesti ainsa veepargiga, kus on osaliselt kasutusel otse maapõuest tulev looduslik mineraalvesi. Olgu ilmaprognoos milline tahes - veepargis on õhk alati 28 ning vesi 32 kraadi soe. Sumedatel suveöödel on Värska kuurortravikeskuse lähedal kõige valjemaks heliks linnulaul. Läheduses pole suuri maanteid, kümnete kilomeetrite raadiuses vaid männimetsad, rabad ja väikesed külakesed.

Puhkus Setomaal annab võimaluse tutvuda ka mitmete kohalike vaatamisväärsustega. Meie veebilehel leiad ka palju ideid kuhu minna Värska ümbruses ja Setomaal nii jalgsi, jalgratta kui autoga. 2020. aasta suvest avatud kindral Reegi majas asuv Setomaa külastuskeskus, Värska sadam ning selle promedaadi lähistel Petserimaa Vabadussõja monument on vaid mõned märksõnad uutest objektidest lähipiirkonnas.

LISAINFO telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee

Puhkus sanatooriumis paketiga sobivad ka:

IMG_8849-Editweb

Ravimuda vann

Annab mõnusalt lõõgastunud enesetunde.

Massaažid

Valik erinevaid massaaže