Otsi tube ja hindu


Seminaripakett

Ettevõtte sündmuse või koolituse paremaks kordaminekuks
Koolitus või pidulik sündmus õnnestub siis, kui on võimalik rutiinist vabaks lasta. Minna eemale igapäeva tegemistest - sinna, kus pole linna- ega tööstuslikku müra, vaid puhas loodus, vaikus ja rahu. Värska kuurort on just selline paik!

S
eminar Värskas on lisaks väga tervislik ja parandab nii vaimset kui füüsilist enesetunnet. Magus männimetsaõhk, maapõuest tulev mineraalvesi ja eriline mikrokliima teevad Värskast kuurortpiirkonna, kus on mõnus tervist parandada, puhata ja lihtsalt olla.

Näidispaketi hinna sees:

seminariruumi kasutus koos tehnikaga

kohvipaus (kohv, tee, vesi, küpsised) Teile sobival ajal

majutus kahekohalises toas

söögikorrad

veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel


Lisatasu majutuse eest:

ühekohalises toas 10 € päev

juunior-sviidis 20 € päev

mullivanniga sviidis 32 € päev

saunaga sviidis 32 € päev

Sootska sviidis 38 € päev

Soovi korral on koolitust või meeskonnaseminari Värskas võimalik ühildada tervisliku eluviisi kordusõppusega. Miski pole organisatsioonijuhtimises tüütum, kui haiguse tõttu järjest äralangevate töötajate asendamine. Lahenduseks saab olla tervislikuma eluviisi juurutamine, mis aitab vähendada haigestumist.

Regulaarne kehaline aktiivsus vähendab tervislikel põhjustel tööst eemalejäämist 21 protsendi võrra, kinnitas Stockholmi ülikooli poolt 2008. aastal läbiviidud uuring. Elustiili muutus eeldab keskkonnavahetust ning asjalikku nõu.

Värska sanatoorium on just selline tervisliku eluviisi kordusõppuste paik. Meie professionaalne meeskond aitab läbi viia näidistreeninguid ning koostada personaalseid harjutus- ja toitumiskavasid. Mitmekülgne koolitus aitab koheselt tõsta töötajate motivatsiooni ning annab indu uuteks väljakutseteks.

Paindliku lähenemisega koostame teile sobiva ja soodsa paketi, broneerimiseks pöörduge tel. +372 799 3901 või info@spavarska.ee .

Vaata ka:

IMG_4255web

Lahe kohvik

Õdus õhtune kohtumispaik lahe ääres.
IMG_0787-Editweb

Spaahoolitsused

Igaüks peab end aeg-ajalt hellitama.