fbpx
Värska kuurortravikeskuse ravimuda üldvann ja mineraalveevann on tõendatud ravitoimega
18/01/2021
Värska kuurotravikeskust külastav pere veekeskuses
Kuidas puhata rõõmsalt ja turvaliselt?
13/08/2021

Värska kuurortravikeskus osaleb Teeme Pai kampaanias


Värska kuurortravikeskus
ühineb PAI-kampaaniaga

PAI-kaardiga tervishoiutöötajad saavad Värska puhkuse soodsamalt ning lisaks uhkema majutuse ilma lisatasuta
TÄHELEPANU! Palume külalistel arvestada täiendavate Covid-19 nõuetega


Värska kuurortravikeskus ühineb PAI kampaaniaga, et pakkuda pandeemias meie kõigi tervise eest hoolitsenud ja võidelnud meditsiinitöötajatele rohkem tänu ja positiivseid emotsioone. Kampaania käigus saab PAI kaardiga Värskasse kahekesi puhkama ligi veerandi võrra soodsamalt ning täiendava tänuna anname ka majutuse juuniorsviidis lisatasuta.

"Meie ettevõtte missoon seisneb Värskasse saabuvate külaliste tervena elatud aastate pikendamises. Soovime oma sammuga aidata kaasa, et ka igapäevaselt tervishoius olulist tööd tegevad inimesed säraksid edasi," ütles Värska kuurortravikeskuse juhataja Vello Saar.

Kuurortravikeskuse pakkumine sisaldab paketti "Puhkus kahele", mille maksumus PAI-kaardi omanikule on 70 eurot (tavaväärtus 92€, pakett "Puhkus sanatoorium" 2-le). Pakett sisaldab (piirangute lõppemisel) külluslikku õhtusööki rootsi lauas, majutust kahele äsjaremonditud hotelli A-osas, piiramatut veekeskuse ja uhiuue saunakompleksi kasutust, mitmeksis hommikusööki ning hommikuujumist. Täiendavalt majutame PAI-kaardi omanikud ilma lisatasuta (tavaväärtus 20€) vabade kohtade olemasolul juuniorsviiti - see on täiendavate lisadega tuba äsjaremonditud hotelli A-osas, milles on piisavalt ruumi ka lapsega perele.

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötatajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga. Kui paljudeni me oma ettevõtmisega jõuame, sõltub Sinu ja meie kõigi panusest. Eestis on õdesid ja hooldustöötajaid ligi 17 000 ja neid on ikka liiga vähe!

Õed ja hooldustöötajad on otse patsientide kõrval. Samas on neid kõige enam puudu. Nendest enam on pereinimesed, kes on viimase aasta jooksul oma lähedasi vähe näinud. Paljud pole saanud piisavalt puhkust, sest töötatakse suure koormuse ja sageli mitme tööandja juures. Tahame just neile kinkida võimaluse koos oma kallitega võtta ette midagi toredat, et pandeemia vähemalt korraks unustada. 

Algatusega loome ja võtame kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks. 

Algatus saab teoks vaid sadade tublide inimeste ja ettevõtete toel ning koostöös. Algatuse partneriks on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Fond on seisuga 01.04.2021 Maksu- ja Tolliameti tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas, seega on annetused maksuvabad ja märgitavad teie 2021. aasta tuludeklaratsioonis. Meie partneri juures Coop Pangas on avatud Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna ”PAI”. Lisaks koostöös Teliaga on avatud annetustelefonid 9000105 (annetus 5.- €) ja 9000110 (annetus 10.- €)

Kui soovid annetuse tegemisel jääda anonüümseks, märgi see info kindlasti maksekorraldusel. PAI annetusi oodatakse kuni 1. juunini 2021. aastal. PAI kaartide jagamine on planeeritud mais ja juunis ning nende kasutamise periood on 1. juunist kuni 31. detsembrini 2021. a.