fbpx
Värska kuurortravikeskus osaleb Teeme Pai kampaanias
Värska kuurortravikeskus ühineb PAI-kampaaniaga
14/04/2021
Värska kuurortravikeskuses toimunud konverents Värska kuurort 50. Foto Lauri Nagel/Värska kuurortravikeskus
Kuurortravi on 4. pensionisammas
30/11/2021

Värska kuurotravikeskust külastav pere veekeskuses


Kuidas puhata rõõmsalt
ja turvaliselt?

Uutest Covid-19 meetmetest Värska kuurortravikeskuse külalistele


Sellest nädalast kehtivad kõigis Eesti teenindusasutustes uued reeglid, mis võimaldavad hoida ühiskonda avatuna - pakkuda ravi- ja lõõgastavat puhkust - ning samal ajal kaitsta meie inimesi raske haigusega kaasnevate tagajärgede eest. Anname ülevaate, mis on senisega võrreledes muutunud ja millega tuleks Värska kuurortravikeskusesse puhkama tulles arvestada. 

Alates 9. augustist 2021 tuleb täiskasvanutel Värska kuurortravikeskusesse puhkama pääsemiseks täita ühte kolmest tingimusest:
1) Teil on läbitud Covid-19 vastane vaktsineerimiskuur ning olete vajadusel valmis esitama selle kohta tõendi;
2) olete saanud kõige rohkem 72 tundi enne saabumist negatiivse testi tulemuse SARS-Cov-2 viirusesse nakatumise osas ja teil on selle kohta tõend;
3) omate Covid-19 läbipõdemise kohta tõendit, mis pole vanem kui 6 kuud

Meie peamine soovitus nii külalistele kui töötajatele on esimesel võimalusel vaktsineerida, kuna see on kõike soodsam ja kindlam viis hoida ennast ja lähedasi tõsisest haigusest ning vältida igapäevaelus asjatuid sekeldusi. 

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt vastuvõetud otsustega on Terviseamet väljastanud rida juhiseid nii kodanikele kui ühiskondlike hoonete (sh hotellid, koolid, ühistransport) haldajatele. Värska kuurortravikeskus järgib kõiki neid juhiseid ning palub ka oma külalistel neid järgida. Lisaks oleme sõnastanud oma veebilehel mõned käitumisjuhised Värska kuurortravikeskuse personalile ja külalistele.