Värska Kuurortravikeskus

+372 799 3901

Värska kuurortravikeskuse logo.

"Otsin meeskonda tehnikut"

Otsin meeskonda tehnikut, kellele meeldib leida lahendusi ja tunda rõõmu rikete kordategemisest.

Värska kuurortravikeskuse peainsener ja haldusjuht Imre Liivago.

KONTAKT

Imre Liivago Tel. 5383 1637

E-mail:  imre.liivago@spavarska.ee

Otsin meeskonda tehnikut, kellele meeldib leida lahendusi ja tunda rõõmu rikete kordategemisest. Olen Värska kuurortravikeskuse peainsener ja haldusjuht Imre Liivago. Soovin leida uut kolleegi meie tehnikute meeskonda, kes hoolitsevad hoonete tehnosüsteemide korrasoleku eest.

 

Sulle sobib see töö, kui saad hakkama nii veekraani parandamise, kui ka teleka paigaldamisega. Meie eesmärk Värska kuurortravikeskuses on teha kõik, et puhkajatel oleks mõnus olla.

“Mulle endale meeldib selle töö puhul vaheldusrikkus, sest ükski päev ei sarnane eelmisele.”

Siin pole liinitööd ning teatud paindlikkus töögraafikus on ka olemas. Võimalus otsida lahendusi pakub pidevat väljakutset.

“Päris hea tunne on, kui lõpuks saab asi korda. Kolleegid on meil abivalmid ja muhedad.”

Meie tiimis on neid kümmekond ja ettevõttes kokku üle saja.
Peame tegelema veevarustusega hotellis, ravikorpuses – sealhulgas pumbaseadmetega, mis liigutavad ravimuda, veekeskuse basseinitehnikaga, kõrvaldama vajadusel rikkeid elektriseadmetel, hoidma korras ventilatsiooni ja nõrkvoolu ühendusi. Kui oled mõnes neist valdkondadest tugev ja valmis juurde õppima, siis saada mulle meil imre.liivago@spavarska.ee või helista 5383 1637 ja räägime edasi.

Muidugi tulevad kasuks ka sõidukijuhtimise õigus ning ametialased kutsetunnistused.
Pakume konkurentsivõimelist töötasu, lisatasusid vastavalt pädevusele ja kokkuleppele. Kõik töötajad saavad tasuta veekeskuse külastusi ning kasutada teisigi ettevõtte teenuseid soodustingimustel.

Scroll to Top