fbpx
Uudispostimehelt
16/11/2018
Kuurortravi seminar Värskas
15/11/2019

Värska Kuurortravikeskus - puhkus elu allikatel!

 
 

 

Käes on sobiv hetk võtta aeg maha, lõpetada igapäevane tormamine ja tegeleda iseendaga: vabaneda stressist, parandada tervist ja taastada sisemine tasakaal.Siinsamas Eestis, võrratu loodusega Setomaal, Lämmijärve lahesopis ootab teid Värska Sanatoorium.
Pole vahet, kas puhkate üksi või perega või hoopis kutsute kaasa kõik sõbrad ja töökaaslased. Igav ei ole mingil juhul, sest meil on välja pakkuda palju ajaviidet ekskursioonide ja Lahe Kohviku tantsuõhtute näol.
Värska kuurortravikeskus pakub majutust kahes hotellis. Rikkalikku ja tervislikku toitlustust pakub uuenenud Lahe Resto.
Muda- ja mineraalveevannid on meie kõige väärtuslikumad protseduurid, mida kusagilt mujalt ei saa. Protseduuride mõju on teaduslikult tõestatud ja pidevalt tehakse koostööd teadusasutustega, et pakkuda senisest veelgi kvaliteetsemat teenust.
Värskas saab kogeda palju uut ja kindlasti ka täiesti unustatud vana. Setomaa on täies elujõus ja Värska kuurortravikeskus asub just selle unikaalse kultuuri südames.
Aastaringselt on avatud Sanatooriumi õuealal disc-golfi rada ning matkamas saab käia Pikalombi loodusrajal.
Iga päev on külastajate käsutuses vabaajakeskus, kus on väike raamatukogu ja koroonalaud. Lisaks Värska Veekeskus rohkete atraktsioonide ja saunadega. Veekeskuses asub Näki kohvik ja veebaar, kus saab värskendavaid kokteile osta basseinist lahkumata. Tõeline luksus!
Ja vesi! Värska tervistav mineraalvesi, mille tervistavatest omadustest räägitakse kaugel väljaspool Eestimaadki...
Suvekuudel saab lisaks nautida rannamõnusid, sõita paadi või vesijalgrattaga, mängida palli, telkida ja vaadata kaunist loojangut lõkke äärse istudes.
Tulge ja puhake elu allikatel, sest pole midagi väärtulikumat heast tervisest.