fbpx

Veekeskuse peotuba

Hind

24/ 3 tundi

Peotoa rent sisaldab veekeskuses asuva ruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale koos ettevalmistus- ja koristusajaga kokku 3 tundi.

Broneerimine:
+372 799 9334 või veekeskus@spavarska.ee

Värska veekeskuse PEOTOA KODUKORD

Hea peotoa kasutaja! Selleks, et Teie üritus oleks kõigi jaoks tore ja meeldejääv, oleme kehtestanud mõned reeglid, millest palume kinni pidada:

Rent sisaldab veekeskuses asuva ruumi kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale koos ettevalmistus- ja koristusajaga kokku 3 tundi.

Peo korraldamiseks on olemas kööginurk, kus on Teile kasutada veekeetja, morsikann, lõikelaud, nuga, tordilabidas ja lillevaas.

Tellides söögid ja joogid veekeskuses asuvast Näki kohvikust on Teie saabudes laud kaetud.

Kui toote söögid ja joogid kaasa, siis palume Teil endal kaasa võtta ka ühekordsed toidunõud (serveerimisalused, joogitopsid, taldrikud, noad, kahvlid, lusikad, salvrätid jne).

Ruumis võib kasutada tordiküünlaid. Tordivulkaanid ja säraküünlad ei ole lubatud. Peotoas on suitsuandur!

Peotoas palume olla sokkides või vahetusjalatsites ja märgade riietega ei ole lubatud ruumis viibida.

Mängualal söögi ja joogiga viibimine ning peotoast toiduga väljumine ei ole lubatud.

Mänguasjad on kohapeal mängimiseks, palume peo lõppedes jätta kõik mänguasjad mängualale. Kui mõni mänguasi jääb lahkudes juhuslikult lapse kätte, siis palume Teil meile sellest teada anda ning mänguasi esimesel võimalusel tagastada. Kui mõni mänguasi või atraktsioon puruneb, palume sellest teavitada veekeskuse administraatorit.

Peo lõppedes palume korrastada terve ruum: asetada mänguasjad oma kohtadele, pesta kasutatud nõud. Ühekordsed nõud, joogitopsid ja muu prügi visata prügikasti. Peotoa rentija annab peo lõppedes korrastatud ruumi üle veekeskuse administraatorile.

Veekeskus ei vastuta külastajate isiklike asjade säilimise ja õnnetusjuhtumite eest. Palun ärge jätke oma isiklikke asju ning lapsi peotoas järelevalveta!

Peotoa rentija vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse, järelevalve ning renditud ruumide ja selle sisustuse heakorra eest. Maja koridorides ja treppidel jooksmine ei ole lubatud.

Veekeskuse ruumid on suitsuvabad ja lemmikloomadega majas viibimine ei ole lubatud.

NB! Vara rikkumise või omandamise korral on rendileandjal õigus nõuda rikutud või omandatud vara eest kompensatsiooni rahaliselt täies ulatuses.

Lisainfo ja broneerimine telefonil +372 799 9334 või e-maili aadressil: veekeskus@spavarska.ee

Vaata ka:

Värska veekeskuse eripakkumine. Veekeskust külastav pere mineraalveega mullivannis.

Veekeskus

Pere või sõpradega koos on lõbus enne või pärast sünnipäevapidu veekeskuses hullata.
IMG_6241-Editweb

Näki kohvik

Näki kohvikust saab tellida Teie sünnipäeva või ürituse toitlustuse.