fbpx

Tervistav nädalalõpp Setomaal

Tõhus ja taastav puhkus Värskas kuue raviprotseduuriga reedest pühapäevani


Pakett annab võimaluse mõnusalt lõõgastuda ning vabastada keha väsitava töönädala pingetest tõhusate Värska kuurortravi protseduuride abiga. Sobib hästi neile, kes soovivad puhata puhtas looduses, eemal linnamelust ja võtta nädalavahetusest maksimumi.

M
õnikord tahaks kauni looduse rüppe, kuid samal ajal ei raatsi sääskedest tulvil metsas telkida? Värska kuurort on just selliseks puhkuseks loodud, kus kaasaegsed mugavused on asetatud puutumata looduse ja omanäolise eheda kultuuriruumi keskel. Te märkate seda kohe, kui olete ületanud Setomaa piiri. Teistmoodi külanimed, arhailine keel ja vanu ehitustraditsioone austav taluarhitektuur jääb igal juhul tähelepanelikule külalisele silma. Mis asi on tsässon? Miks surnuaial püha peetakse? Kiä om tsibihärblane ja mille ta laul? Kuidas valmib sõir ning maitseb koduleib? Kas suulliim on supp või kaste? Miks kannavad seto naised rinnas hõbedat?

Kõigile neile küsimustele on võimalik leida vastused puhates Setomaal. Sobiva ilma korral saate laupäeva pärastlõunal minna tutvuma kohaliku looduse ja kultuuriväärtustega meie tegevusjuhi poolt korraldatud jalgsi- või rattamatkal. Aktiivsema puhkuse harrastajatele on lisaks olemas põnevalt liigendatud Disc-golfi rada, ketaste rent mõnetunniseks mänguks on juba paketis sees.

Puhkuse tummisem osa ootab balneoteraapia osakonnas, kus saate kõikidel päevadel tunda Värska kuurortravi eriliseimat protseduuri - sooja pärlivanni loodusliku mineraalveega. Sellest on abi näiteks lihaspingete, seljavalu ja stressi vastu. Lõdvestava pärlivanni järel tuleb ka uni meie vaikses ja rahulikus keskkonnas hästi magus. Ühes massaažitooli ja soolakambriga saavutate lühikese ajaga tuntava leevenduse ning jõuate koju tagasi puhanud ja värskena.

Varasemast suurem protseduuride hulk nädalalõpu paketis ning vabas õhus veedetav aeg loovad täiusliku kombinatsiooni argimuredest eemaldumiseks ning keskendumiseks puhkusele. Paketis sisalduvad õhtu, lõuna ja hommikusöögid toetavad muretut atmosfääri. Kõik on korraldatud, tule ja naudi.

Oleme kohendanud käesolevat paketti, et täita eriolukorrast tulenevaid Vabariigi valitsuse korraldusi meie külaliste ja personali tervise kaitsmiseks. Täiusliku puhkuseelamuse kindlustamiseks tutvuge palun külalistele mõeldud juhistega Värska kuurortravikeskuse eriolukorra infolehel.

Hinna sees:

2 ööd majutust sanatooriumi hotellis
täistoitlustus reede õhtust pühapäeva hommikuni

6 raviprotseduuri järgnevast loetelust:
3 pärlivanni mineraalveega
30 min. soolakamber
2 korda massaažitooli

tegevusjuhi poolt korraldatud jalgsi- või rattamatk kohalike vaatamisväärsustega tutvumiseks
käimiskeppide kasutus
üks Disc-golfi mäng

Saabumine reedel kell 17.00
Lahkumise päeval palume toad vabastada kell 12.00.
Protseduuride ajad saadetakse broneeringu kinnitusega, palume saabuda protseduuridele õigeaegselt. Kasutamata protseduuride eest raha ei tagastata.

Lapsed:

Beebivoodi 13 € (ühekordne tasu)

0 – 4 aastased lapsed tasuta (ilma lisavoodita)

5 – 14 aastased lapsed 62€ (majutus, toitlustus vastavalt täiskasvanu paketile)

al. 15. eluaastast rakendub paketi täishind

BRONEERI telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee

Vaata ka:

IMG_1304web

Parafiin kätele

9

Vaigistab valu, toimib põletikuvastaselt.
IMG_8638-Editweb

Käsimassaaž

16/ 25 min

Lihaspingete, stressi ja unehäirete vastu.