fbpx

Aastavahetus 2023 Värska veekeskuses

Meeleoluka aastavahetuspeo, veekeskuse majutuse, rikkaliku buffee-hommikusöögi ning piiramatu veekeskuse, saunade ja jõusaali kasutusega pakett.
Saabumine 31.12 alates 15.00, aastavahetuspidu algab kell 19

Aasta vahvaim pidu saab olla ühtviisi särav ja muretu - rikkalikult kaetud laetud, lõbusad ja mitmekülgsed esinejad, ülev meeleolu ning hommik värskendava mineraalvee ja saunamõnudega. Aastavahetus Värska veekeskuses sisaldab kõike seda.

Kuidas uue aasta vastu võtad, sedasi kogu ülejäänud aasta ka veedad. Seetõttu peabki aastavahetus olema täiuslik. Värskasse aastavahetust tähistama tulles ei pea millegi pärast muretsema - paketihinnas on nii meeleolukas kahe programmiga pidu, ööbimine ja söögid rootsi lauas ning piiramatult vee- ja saunamõnusid Veekeskuse lahtiolekuaegadel. Ja mineraalvesi voolab meil maa alt otse kraanist.

Oleme arvestanud, et meelelahutuse maitsed on erinevad - seetõttu on meil koguni korraga kaks peoprogrammi. Esimeses programmis mängib tantsuks ansambel Via Baltica. Teise programmi tantsumuusikat teeb ja õhtut juhib Kalmer Järv. Mõlema programmi juurde kuulub suurejooneline aastavahetuse ilutulestik. Programmi valik tuleb teha juba broneerimisel, kuna kohtade arv laudades on piiratud.

Aastavahetuse peol on kaetud rikkalik buffee-peolaud. Menüüs on soe toit, külmlaud (liha-, kala- ja köögiviljavalik, suupisted, salatid jms), magustoidu buffee, tervitusšampus, joogid (mahl, vesi, kohv, tee). Avatud on baarid (lisatasu eest). Oma alkoholi peole kaasa võtmine ei ole lubatud.

Traditsiooniliselt ootab hommikul kosutav hommikusöök. Ümbruskonna loodus soosib värskes õhus matkamist ning sõltumata ilmast saab minna sooja veega ja valgusrikkasse Veekeskusesse ning saunamaailma. Saabumisajaks saate valida 31. detsembri alates kella 15-st ning lahkumine vastavalt 1. jaanuaril kell 12.

Paketi hinna sees on:

majutus veekeskuse hotelli kahekohalises toas

pidulik õhtu- ja hiline hommikusöök Lahe Restos

veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

aastavahetuspidu algusega kell 19

Saabumine 31.12.2021 alates kell 15.00.
Lahkumine 01.01.2022 hiljemalt kell 12.00.

Lapsed:
0-4aastase lapse koht peolauas 50€
5-14aastased lapsed 106€ (majutus, toitlustus vastavalt täiskasvanu paketile, veekeskuse kasutus)
alates 15. eluaastast rakendub paketi täishind

LISAINFO JA ABI BRONEERIMISEL telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee