fbpx

Kuidas veeta särav ja muretu aastavahetus?

Meeleoluka aastavahetuspeo, majutuse, rikkaliku buffee-hommikusöögi ning piiramatu veekeskuse, saunade ja jõusaali kasutusega pakett.
Saabumine 31.12 alates 16.00, aastavahetuspidu algab kell 19

Aasta vahvaim pidu saab olla ühtviisi särav ja muretu - rikkalikult kaetud laetud, lõbusad ja mitmekülgsed esinejad, ülev meeleolu ning hommik värskendava mineraalvee ja saunamõnudega. Aastavahetus Värskas sisaldab kõike seda.

Kuidas uue aasta vastu võtad, sedasi kogu ülejäänud aasta ka veedad. Seetõttu peabki aastavahetus olema täiuslik. Värskasse aastavahetust tähistama tulles ei pea millegi pärast muretsema - paketihinnas on nii meeleolukas kahe programmiga pidu, ööbimine ja söögid rootsi lauas ning piiramatult vee- ja saunamõnusid Veekeskuse lahtiolekuaegadel. Ja mineraalvesi voolab meil maa alt otse kraanist.

Oleme arvestanud, et meelelahutuse maitsed on erinevad - seetõttu on meil koguni korraga kaks peoprogrammi. Esimeses programmis mängib tantsuks ansambel Hea Story, vahepalad tantsutrupilt Salimah. Õhtut juhib Kristi Vals. Õhtut juhitakse eesti keeles. Teise programmi tantsumuusikat teeb ja õhtut juhib Vadim Bai, vahepalad tantsutrupilt Salimah. Õhtut juhitakse vene keeles.

Aastavahetuse peol on kaetud rikkalik buffee-peolaud. Menüüs on soe toit, külmlaud (liha-, kala- ja köögiviljavalik, suupisted, salatid jms), magustoidu buffee, tervitusšampus, joogid (mahl, vesi, kohv, tee). Avatud on baarid (lisatasu eest).

Traditsiooniliselt ootab hommikul hiline hommikusöök koos tervendavate lisadega. Ümbruskonna loodus soosib värskes õhus matkamist ning sõltumata ilmast saab minna sooja veega ja valgusrikkasse Veekeskusesse ning saunamaailma. Saabumisajaks saate valida 31. detsembri alates kella 16-st ning lahkumine vastavalt 1. jaanuaril kell 12.

Paketi hinna sees on:

majutus sanatooriumi hotelli kahekohalises toas

pidulik õhtu- ja hiline hommikusöök Lahe Restos

veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

aastavahetuspidu algusega kell 19

Saabumine 31.12.2021 alates kell 16.00.
Lahkumine 01.01.2022 hiljemalt kell 12.00.

LISAINFO JA ABI BRONEERIMISEL telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee