fbpx

Kuidas veeta särav ja muretu aastavahetus?

2-päevane pakett koos meeleoluka aastavahetuse programmi ning veepargi ja saunade külastusega
Paketis on aastavahetuspidu: 31.12 kell 20 - 01.01 kell 02

Aasta vahvaim pidu saab olla ühtviisi särav ja muretu - rikkalikult kaetud laetud, lõbusad ja mitmekülgsed esinejad, korralik saluut ning hommik värskendava mineraalvee ja saunamõnudega. Broneerides eelmüügist, säästate kahe peale 60.- eurot.

Kuidas uue aasta vastu võtad, sedasi kogu ülejäänud aasta ka veedad. Seetõttu peabki aastavahetus olema täiuslik. Värskasse Aastavahetust tähistama tulles ei pea millegi pärast muretsema - paketihinnas on nii meeleolukas kahe programmiga pidu, kahe päeva ööbimised ja söögid rootsi lauas ning piiramatult vee- ja saunamõnusid Veekeskuse lahtiolekuaegadel. Ja mineraalvesi voolab meil maa alt otse kraanist.

Oleme arvestanud, et meelelahutuse maitsed on erinevad - seetõttu on meil koguni korraga kaks peoprogrammi. Ühes saalis mängib ansambel Weekend õhtut juhib Keit Fomotškin ning vahepalad kohalikult karmoškaansamblilt Karmona. Teises saalis teeb tantsumuusikat ja juhib õhtut Sergei Maasin ning vahepalad tantsutrupilt Salimah. Pidu juhitakse mõlemas saalis eesti ja vene keeles. Mõlema programmi juurde kuulub ilutulestik kohaliku aja järgi.

Aastavahetuse peol on kaetud rikkalik buffee-peolaud. Menüüs on soe toit, külmlaud (liha-, kala- ja köögiviljavalik, suupisted, salatid jms), magustoidu buffee, tervitusšampus, joogid (mahl, vesi, kohv, tee). Avatud on baarid (lisatasu eest).

Traditsiooniliselt ootab hommikul hiline hommikusöök koos tervendavate lisadega. Ümbruskonna loodus soosib värskes õhus matkamist ning sõltumata ilmast saab minna sooja veega ja valgusrikkasse Veekeskusesse ning saunamaailma. Saabumisajaks saate valida 30. või 31. detsembri alates kella 16-st ning lahkumine vastavalt 1. või 2. Jaanuaril kell 12.

Paketi hinna sees on:

majutus sanatooriumi hotelli kahekohalises toas

täistoitlustus Lahe Restos

veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

aastavahetuspidu 31.12.2019


Lisatasu majutuse eest:

ühekohalises toas 10 € päev

Saabumine aastavahetuse puhkusele 30.12 või 31.12.2019 alates kell 16.00.
Lahkumine 01.01 või 02.01.2020 hiljemalt kell 12.00.Lapsed:

Beebivoodi 13 € (ühekordne tasu)
0 – 4 aastased 54 € koht aastavahetuse peolauas. Majutus tasuta (ilma lisavoodita)
5 – 14 aastased 118 € (majutus, toitlustus vastavalt täiskasvanu paketile, veekeskuse kasutus)
al. 15. eluaastast rakendub paketi täishind

NB! Kasutamata jäänud paketiteenuseid ei kompenseerita.
Broneerimistasu 30% paketi maksumusest tuleb tasuda 5 tööpäeva jooksul peale arve väljastamist. Broneeringu tühistamisel peale 30.11.2019 ettemaksu ei tagastata.

LISAINFO JA BRONEERIMINE telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee