fbpx

"Otsime Veekeskusesse sõbralikku ja abivalmit järelevaatajat."


Meie väikesed veepargi külalised ning nende vanemad ja vanavanemad ootavad sõbralikku juhendajat, kes aitaks Värska Veekeskuse külalistel turvaliselt ja lõbusalt veemõnusid nautida. Kui oled hea ujuja ja valmis basseinis hättasattunud inimest abistama, päästmaks elu uppumisohu või võimalike traumade korral, siis see töö võib sulle sobida.

Esmase abi võtete valdamine tuleb kasuks. Selle puudumisel on vajalik valmidus neid kiiresti omandada. Pakume vastavat väljaõpet kohapeal. Töö konti ei murra - päevad mööduvad väga soojas siseruumis, vaadates vees sulistavaid veepargi külastajaid. Järelevaataja ülesandeks on jälgida veepargi külastajate poolt ohutusreeglite täitmist, juhtida vajadusel sõbralikult tähelepanu ning olla abivalmis, kui keegi peaks seda vajama. Töötasu saab 5,55€ tunnis.

Motivatsioonipaketi osana saad töövälisel ajal ka ise veepargi mõnusid tasuta nautida. Lisaks on sul võimalik saada soodushinnaga muid Värska kuurortravikeskuse teenuseid ja raviprotseduure. Ettevõte ja töökeskkond soodustab igati tervena elatud aastate pikendamist. Veekeskuse maja kollektiiv on sõbralik ja kokkuhoidev, töö on graafiku alusel ja osalise tööajaga.

Kui soovid asuda tööpostile positiivseid emotsioone tulvil ja puhkusemeeleolus inimeste sekka, siis saada Veekeskuse perenaisele kiri heidi.jarveveer@spavarska.ee või tee kõne numbril 53002391. Tööle saab asuda esimesel võimalusel.