fbpx

Meemassaaž


Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest. Kleepuva mee abil toimub mürkide eemaldamine organismist ja energiakanalite puhastamine.

M
eemassaaž parandab naha, nahaaluse koe ja lihaste vereringet, aitab muuta nahka elastsemaks, siidisemaks, omab efektiivset tselluliidivastast toimet, kuna mesi absorbeerib mürkaineid ja kiirendab nende väljumist organismist. Toimib hästi ka naha puhastamisel ja lümfiringe parandamisel, on paljudele klientidele toiminud söögiisu korrigeerivalt, aidatesnormaliseerida kehakaalu.

Soodustab siseorganite ja kudede ainevahetust, toitainete paremat omastamist, omab väga head efekti erinevate seljavaevuste leevendamisel, kuna mees leiduvad bioaktiivsed ained soodustavad kõhrkoe ainevahetuse paranemist.

Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame meemassaaži jahedamatel aastaaegadel. Suvisel ajal hakkab mesi kehal liigselt sulama ja nakkeefekt jääb nõrgaks või puudub sootuks.

Meemassaaži järel on soovitav juua taimeteed. Enne protseduuri pole soovitav süüa.

Vastunäidustused: rasked südame- ja veresoonkonnahaigused, ägedad põletikulised haigused, nahahaigused, rasedad, meeallergia.

BRONEERMINE telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee . 1.06-31.08 saab lisaprotseduure broneerida vabade aegade olemasolul jooksvalt kohapeal. Sel perioodil paketiväliste lisaprotseduuride eelbroneerimine pole võimalik.