fbpx

Klassikaline käsimassaaž


Kasutatakse lihaspingete, unehäirete puhul ja stressi maandamiseks.

T
oime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev: pinge korral kasutatakse lõõgastavat massaaži, langenud lihastoonuse korral valitakse massaaživõtted ja tempo, mis toniseerivad. Oskuslikult tehtud massaaž annab lõõgastumise ja heaolutunde.

Massaaž lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kiirendab ainevahetust, aktiveerib lümfiringet, puhastab organismi jääkainetest, parandab verevarustust, toimib lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise pinge korral, massaažikuuri järgselt suureneb organismi vastupanuvõime haigustel.


Vastunäidustused: rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused, pahaloomulised kasvajad, põletikulised haigused, nakkushaigused, hüübimishäired, veenilaiendid ja -põletikud, kõrge vererõhk, ägedad nahahaigused, palavik.

BRONEERMINE telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee . 1.06-31.08 saab lisaprotseduure broneerida vabade aegade olemasolul jooksvalt kohapeal. Sel perioodil paketiväliste lisaprotseduuride eelbroneerimine pole võimalik.