fbpx

Lahe kohvik

Õhtune kohtumispaik lahe ääres


  • 18 - 23
  • 18 - 22
  • 18-01
  • 18-22
  • 18-22

Kui päev tervistavate protseduuride ja aktiivse puhkusega on seljataga, siis õhtust aega saab sisustada Lahe kohvikus.

Võib tulla üksi, kahekesi või suurema seltskonnaga. Tassike rahustavat taimeteed kulub ikka ära enne magamaminekut või hoopiski värskeltjahvatatud ubadest kohvi. Tänu laiendatud telekanalite valikule saab kohviku suurest telerist jälgida ka rahvusvahelisi spordiülekandeid. Kahel korral nädalas toimuvad menukad tantsuõhtud elava muusika saatel.

Teisipäeva õhtuti on kavas folklooriõhtu, mis lõpeb tantsuõhtuga elava muusika saatel. Reedeti mängib tantsuks ansambel hiliste öötundideni.
Kohviku menüüs on maiustused, salatid ja suupisted, erinevad kokteilid ja alkohoolsed joogid. Pakume ka tervislikke smuutisid. Sealhulgas meie ainulaadset mudasmuutit, mis näeb välja mudane, aga maitselt on mõnus ja tervislik.

Laudu tantsuõhtutel on võimalik broneerida hiljemalt 3 päeva enne ainult koos külmlaua tellimusega (vt allpool) aadressil kaja.ois@spavarska.ee või telefonil +372 55 980 989 Tellimus algab min 4 inimesest. Kui toidusoovi ei ole, siis palume kohale tulla umbes pool tundi enne tantsuõhtu algust, et endale meelepärane koht leida.

Ettetellimisel

IMG_4122web

Külmlaud

6

Hind inimese kohta, minimaalne kogus neljale

Kartulisalat, hakklihakotletid, köögiviljavaagen dipikastmega, leib
IMG_4121web

Külmlaud puuviljadega

10

Hind inimese kohta, minimaalne kogus neljale

Kartulisalat, hakklihakotletid, krabipulgad juustutäidisega, singirullid, köögiviljavaagen dipikastmega, puuviljavaagen, leib

Vaata ka:

IMG_7920-Editweb

Rikkalik toitlustus Lahe Restos

Kolm söögikorda päevas buffee-lauas
IMG_6241-Editweb

Näki kohvik Värska Veekeskuses

Kerge amps enne või pärast veepargi külastust