fbpx

Lahe kohvik

Mõnus kohtumispaik pärast kosutavat päeva
Ajutiselt suletud

Värska kuurortravikeskuse Lahe kohviku tantsuõhtu

Kui päev tervistavate protseduuride ja aktiivse puhkusega on seljataga, siis õhtust aega saab sisustada Lahe kohvikus.

Võib tulla üksi, kahekesi või suurema seltskonnaga. Juua tassike rahustavat teed või kohvi. Tänu laiendatud telekanalite valikule saab kohviku suurest telerist jälgida ka rahvusvahelisi spordiülekandeid. Kahel korral nädalas toimuvad menukad tantsuõhtud elava muusika saatel.

Teisipäeva õhtuti on kavas tavaliselt folklooriõhtu, mis lõpeb tantsuõhtuga elava muusika saatel. Reedeti mängib tantsuks elava muusika ansambel hiliste öötundideni.
Kohviku menüüs on maiustused, suupisted, kiirtoidud, erinevad kokteilid ja alkohoolsed joogid. Pakume ka tervislikke smuutisid. Sealhulgas meie ainulaadset mudasmuutit, mis näeb välja mudane, aga maitselt on mõnus ja tervislik.

Laudu tantsuõhtutel on võimalik broneerida hiljemalt 3 päeva enne koos külmlaua tellimusega (vt allpool) aadressil kohvik.lahe@spavarska.ee või telefonil +372 557 3010. Tellimus algab min 4 inimesest. Kui toidusoovi ei ole, siis palume kohale tulla umbes pool tundi enne tantsuõhtu algust, et endale meelepärane koht leida.

Ettetellimisel

Laudu tantsuõhtutel on võimalik broneerida hiljemalt 3 päeva enne koos külmlaua toidu tellimusega e-maili aadressil: kohvik.lahe@spavarska.ee või telefonil +372 557 3010. Tellimus algab min 4 inimesest.
IMG_4122web

Külmlaud

6

Hind inimese kohta, minimaalne kogus neljale

Kartulisalat, hakklihakotletid, köögiviljavaagen dipikastmega, leib
IMG_4121web

Külmlaud puuviljadega

10

Hind inimese kohta, minimaalne kogus neljale

Kartulisalat, hakklihakotletid, krabipulgad juustutäidisega, singirullid, köögiviljavaagen dipikastmega, puuviljavaagen, leib

Vaata ka:

IMG_7574-Editweb

Nädalakava

Info nädala vaba-aja tegevuste kohta
IMG_9708web

Mida teha Värska kuurordis

Toredaid mõtteid Värska kuurordis aja veetmiseks