fbpx

Eriolukorra info

Mida tasub pidada silmas Värska kuurortravikeskuse külalistel seoses eriolukorraga

Hea külastaja,

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele tegutseb Värska kuurortravikeskus eriolukorra tingimustes. Siit leiad kogu olulise info meie külalistele, mis puudutab sellest tulenevaid muudatusi. Sellest tulenevalt saab kõiki lähinädalateks tehtud broneeringuid muuta lisatasuta ja ettemaksu kaotamata.


Alates 21. märtsist peatame ajutiselt külaliste vastuvõtmise Värska kuurortravikeskuses. Lähinädalateks tehtud broneeringud lükkame edasi ning müügiosakond võtab kõigi broneerijatega ühendust uute kuupäevade kokkuleppimiseks. Kui teil on lähiajaks tehtud broneering, siis võite esimesel võimalusel teavitada ka ise müügiosakonda, millised kuupäevad II poolaastas teile sobivad e-postil info@spavarska.ee või telefonil 7993901 (E-R 8-17).

Vastavalt Vabariigi valitsuse otsusele on:
-> ajutiselt suletud Värska Veekeskus, jõusaal ja peotuba;
-> jäävad ära Lahe kohviku folklooriõhtud ja tantsupeod;

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga on Terviseamet väljastanud rida juhiseid nii kodanikele kui ühiskondlike hoonete (sh hotellid, koolid, ühistransport) haldajatele. Värska kuurortravikeskus järgib kõiki neid juhiseid ning palub ka oma külalistel neid järgida.

Lisaks oleme sõnastanud mõned käitumisjuhised Värska kuurortravikeskuse personalile ja külalistele:

1) Kõik meie majadesse saabujad peavad koheselt desinfitseerima käed, vajalikud vahendid on olemas nii sanatooriumi kui veekeskuse maja teeninduslettides.

2) Seejärel peavad Veekeskusesse kui sanatooriumi uued saabujad täitma lühikese tervisedeklaratsiooni ning lubama mõõta oma kehatemperatuuri mittekontaktse seadmega.

3) Palaviku või muude haigusnähtudega inimesi ei lubata Veekeskusesse, kuurortravile ega rehabilitatsiooniteenusele. Samuti ei lubata teenusele Terviseameti poolt riskipiirkonnaks liigitatud riikidest viimase 14 päeva jooksul saabunud inimesi või sealt saabujatega lähikontaktis olnud inimesi. See välistab juhusliku haiguselevitaja laialdasema kokkupuute teiste külaliste, personali või meie ruumidega.

4) Ravipaketiga saabujad läbivad ka põhjalikuma individuaalse konsultatsiooni tervishoiutöötajaga, mille käigus selgitatakse välja inimese tervislik seisund ning ravile lubamisel koostatakse raviplaan.

5) Oleme paigutanud täiendavalt desifintseerimisvahendeid külaliste alale. Enne restorani sisenemist on kätepesu või desinfitseerimine kohustuslik.

6) Mõlema maja puhastusteenindajad järgivad Terviseameti poolt väljastatud juhiseid ruumide igapäevasel puhastamisel ja sagedasti puudutavate pindade desinfitseerimisel haiguste leviku ennetamiseks. Need meetmed ennetavad ka tavapäraselt levivate haiguste edasikandumist meie hoonete keskkonnas.

7) Värska kuurortravikeskus jätab endale õiguse viia töökorraldusse ja teenuste osutamisse sisse täiendavaid ajutisi muudatusi, mis tulenevad eriolukorra kehtestamisest.

Värska kuurortravikeskus teeb kõik võimaliku, et külaliste viibimine meie juures oleks turvaline. Vajadusel täiendame oma tegevusi selleks vastavalt Terviseameti poolt väljastatud juhistele.