fbpx

Eriolukorra info

Mida tasub pidada silmas Värska kuurortravikeskuse külalistel seoses eriolukorraga

Hea külastaja, siit leiad olulist infot, mis puudutab muutunud elukorraldusest tulenevaid muudatusi.

Alates 1.06.2020 on taas avatud kogu Värska kuurortravikeskus.
Teeme kõik, et meie töötajad ja kliendid tunneksid ennast turvaliselt. Seetõttu palume enne külastust tutvuda siin lehel kirjeldatud põhimõtetega, mille alusel osutame teenust muutunud olukorra tingimustes. Kui teil on seejärel jätkuvalt küsimusi või soovite broneeringut muuta, siis pöörduge e-postil info@spavarska.ee või telefonil 7993901 (E-R 8-17).

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga on Terviseamet väljastanud rida juhiseid nii kodanikele kui ühiskondlike hoonete (sh hotellid, koolid, ühistransport) haldajatele. Värska kuurortravikeskus järgib kõiki neid juhiseid ning palub ka oma külalistel neid järgida.

Lisaks oleme sõnastanud mõned käitumisjuhised Värska kuurortravikeskuse personalile ja külalistele:

1) Palaviku või muude haigusnähtudega inimesi ei lubata kuurortravile ega rehabilitatsiooniteenusele. Kui Teil on saabudes või on olnud viimase 14 päeva jooksul palavik, köha, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsemeelte kadu või muud haigusnähud, siis tuleb Värska kuurortravikeskuse külastus edasi lükata. Sama piirang kehtib ka siis, kui olete viimase 14 päeva jooksul:
- puutunud kokku inimesega, kellel oli palavik või köha;
- käinud reisil väljaspool Eestit;
- puutunud kokku inimesega, kellel on tuvastatud nakatumine SARS-Cov2 viirusesse ehk Covid-19 haigus;
- osalenud rahvarohkel üritusel ja puutunud kokku suure hulga inimestega.
Need nõuded välistavad juhusliku haiguselevitaja kokkupuute teiste külaliste, personali või meie ruumidega.

2) Kõik meie majadesse saabujad peavad koheselt desinfitseerima käed, vajalikud vahendid on olemas teeninduslettides. Lisaks tuleb käsi pesta või desinfitseerida enne restorani sisenemist, enne ja pärast protseduure, tualeti kasutamise ning üldkasutatavate pindade katsumise järel (lift, ukselingid, käsipuud, kraanid jne.) Oleme paigutanud täiendava hulga desifintseerimisvahendeid erinevatele aladele kogu majas.

3) Uued saabujad peavad täitma lühikese tervisedeklaratsiooni ning lubama mõõta oma kehatemperatuuri mittekontaktse seadmega. Ravipaketiga saabujad läbivad ka põhjalikuma individuaalse konsultatsiooni tervishoiutöötajaga, mille käigus selgitatakse välja inimese tervislik seisund ning ravile lubamisel koostatakse raviplaan. Haigustunnuste ilmnemisel tuleb sellest koheselt teavitada Värska kuurortravikeskuse personali, et lõpetada teenuse osutamine ning lükata jätkamine hilisemasse perioodi.

4) Majas liikudes tuleb täita 2+2 reeglit, et vähendada mittevajalikke kontakte töötajate või teiste külalistega. Kui lähem kontakt pole teenuse osutamisel hädavajalik, siis hoidke teiste inimestega 2-meetrist vahet. Tulge protseduurile võimalikult täpselt määratud ajaks, et vältida ootealadele kogunemist ning kokkupuuteid lahkujatega. Raamatukogu, vabaaja keskus ja muud ühised ruumid on eriolukorra ajaks suletud.

5) Sööma saabudes on enne restorani sisenemist kätepesu või desinfitseerimine kohustuslik. Eriolukorra nõuetest tulenevalt pole võimalik korraldada toitlustus buffet-lauas ehk rootsi lauas, seetõttu toimub restoranis personaalne teenindamine laudades. Palun oodake restorani saabudes, et saaliteenindaja juhataks Teid teile määratud lauda. Iga toa kohta on kinnitatud laud, mida kasutate kogu Värska kuurortravikeskuses viibimise jooksul, et vähendada võõraste inimestega samade pindade puudutamist.

6) Mõlema maja puhastusteenindajad järgivad Terviseameti poolt väljastatud juhiseid ruumide igapäevasel puhastamisel ja sagedasti puudutavate pindade desinfitseerimisel haiguste leviku ennetamiseks. Need meetmed ennetavad ka tavapäraselt levivate haiguste edasikandumist meie hoonete keskkonnas.

7) Kõik töötajad kasutavad ohutuks teenindamiseks vajalikke isikukaitsevahendeid.

8) Grupivõimlemised viiakse läbi vastavalt eriolukorra nõuetele väiksemates gruppides, võimalusel tehakse seda ka vabas õhus. Muud ühised üritused (nt. ekskursioonid, tantsuõhtud) jäävad ära eriolukorra piirangute kehtimiseni.

9) Maksmisel on soovituslik kasutada kaardimakset ning vältida sularahaga arveldamist. Pärast igat arveldust desinfitseeritakse igakordselt lett ja makseterminal.

10) Värska kuurortravikeskus jätab endale õiguse viia töökorraldusse ja teenuste osutamisse sisse täiendavaid ajutisi muudatusi, mis tulenevad eriolukorra kehtestamisest.

Teeme kõik võimaliku, et külaliste viibimine meie juures oleks turvaline. Vajadusel täiendame oma tegevusi selleks vastavalt Terviseameti poolt väljastatud juhistele.

IMG_7756-Editweb

UUS! Tervüs mineraalviist

294

6 ööbimisega pakett hingamisvaevuste leevendamiseks.
nädal kuurordis

Verska Hõpõ

306

6 ööbimisega tõhus ravidega pakett.