fbpx

Juhised puhkajale

Mida tasub pidada silmas Värska kuurortravikeskuses, et hoida enda ja teiste tervist

Hea külastaja, siit leiad juhised puhkajale, mis tulenevad Covid-19 nakkuse levikust maailmas ja Eestis. Värska kuurortravikeskus on pühendunud sellele, et muutunud oludes jätkuvalt pakkuda Eestis tõhusaimaks tunnistatud kuurortraviprotseduure kõigile võimalikult turvaliselt. Selleks vajame ka Teie koostööd.

Palume enne külastust tutvuda siin lehel kirjeldatud põhimõtetega, mille alusel osutame teenust muutunud olukorra tingimustes. Kui teil on seejärel jätkuvalt küsimusi või soovite broneeringut muuta, siis pöörduge e-postil info@spavarska.ee või telefonil 7993901 (E-R 8-17).

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt vastuvõetud otsustega on Terviseamet väljastanud rida juhiseid nii kodanikele kui ühiskondlike hoonete (sh hotellid, koolid, ühistransport) haldajatele. Värska kuurortravikeskus järgib kõiki neid juhiseid ning palub ka oma külalistel neid järgida.

Lisaks oleme sõnastanud mõned käitumisjuhised Värska kuurortravikeskuse personalile ja külalistele:

1) Palaviku või muude haigusnähtudega inimesi ei lubata kuurortravile ega rehabilitatsiooniteenusele. Kui Teil on saabudes või on olnud viimase 14 päeva jooksul palavik, köha, nohu, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsemeelte kadu või muud haigusnähud, siis tuleb Värska kuurortravikeskuse külastus edasi lükata. Sama piirang kehtib ka siis, kui olete viimase 14 päeva jooksul:
- puutunud kokku inimesega, kellel oli palavik või köha;
- puutunud kokku inimesega, kellel on tuvastatud nakatumine SARS-Cov2 viirusesse ehk Covid-19 haigus;
- osalenud rahvarohkel üritusel ja puutunud kokku suure hulga inimestega.
Need nõuded välistavad juhusliku haiguselevitaja kokkupuute teiste külaliste, personali või meie ruumidega.

2) Kõik meie majadesse saabujad peavad koheselt desinfitseerima käed, vajalikud vahendid on olemas teeninduslettides. Lisaks tuleb käsi pesta või desinfitseerida enne restorani sisenemist, enne ja pärast protseduure, tualeti kasutamise ning üldkasutatavate pindade katsumise järel (lift, ukselingid, käsipuud, kraanid jne.) Oleme paigutanud täiendava hulga desifintseerimisvahendeid erinevatele aladele kogu majas.

3) Uued saabujad peavad täitma lühikese tervisedeklaratsiooni ning lubama mõõta oma kehatemperatuuri mittekontaktse seadmega. Ravipaketiga saabujad läbivad ka põhjalikuma individuaalse konsultatsiooni tervishoiutöötajaga, mille käigus selgitatakse välja inimese tervislik seisund ning ravile lubamisel koostatakse raviplaan. Haigustunnuste ilmnemisel tuleb sellest koheselt teavitada Värska kuurortravikeskuse personali, et lõpetada teenuse osutamine ning lükata jätkamine hilisemasse perioodi. Värska kuurortravikeskuse juhtkonna poolt volitatud töötajal on õigus lõpetada teenuse osutamine selgete haigustunnustega külalisele koheselt.

4) Majas liikudes tuleb teiste hotellitubade külalistega hoida distantsi, et vähendada mittevajalikke kontakte töötajate või teiste külalistega. Kui lähem kontakt pole teenuse osutamisel hädavajalik, siis hoidke teiste inimestega 2-meetrist vahet. Tulge protseduurile võimalikult täpselt määratud ajaks, et vältida ootealadele kogunemist ning kokkupuuteid lahkujatega. Raamatukogus, vabaaja keskuses ja muudes ühistes ruumides vältige lähikontakti külalistega, kellega te ei ela samas toas ega pole saabunud ühisele puhkusele.

5) Värska kuurortravikeskuses avalikes ruumides soovitame nii töötajatel kui külalistel kanda enese ja teiste kaitseks maski. Välja arvatud juhtudel kui see ei ole tehniliselt võimalik (massaažiprotseduuril või söömise ajal) või otstarbekas (soolakambris, vanniprotseduuril, veepargis). Maski kandmine tuleneb vajadusest vähendada nakkuse leviku ohtu vastavalt Eesti tervishoiutöötajate soovitustele. Maski kandmine ei anna õigust saabuda teenusele haigustunnustega. Värska kuurortravikeskus väljastab igale pika ravipaketiga saabunud külalisele koheseks kasutamise 2 kaitsemaski ning ühepäevase paketiga saabujale ühe maski. Täiendavaid maske saab Värska kuurortravikeskuse külaline soetada meie teenindusletist piiratud koguses soodushinnaga 0,25€.

6) Sööma saabudes on enne restorani sisenemist kätepesu või desinfitseerimine kohustuslik. Palume jälgida ka restoranis distantsinõuet ning kanda maske ootealadel ja toidu tõstmise ajal. Võimalusel valige restorani külastamiseks aeg, mil sööjaid on vähem - suurem hajutatus parandab turvalisust.

7) Mõlema maja puhastusteenindajad järgivad Terviseameti poolt väljastatud juhiseid ruumide igapäevasel puhastamisel ja sagedasti puudutavate pindade desinfitseerimisel haiguste leviku ennetamiseks. Need meetmed ennetavad ka tavapäraselt levivate haiguste edasikandumist meie hoonete keskkonnas.

8) Vabaaja tegevustest on praegu võimalikud matkad ja kepikõnnid. Kõrgendatud riskiteguriga ühised üritused (nt. ekskursioonid, tantsuõhtud) jäävad ära Vabariigi valitsuse piirangute kehtimiseni.

9) Maksmisel on soovituslik kasutada kaardimakset ning vältida sularahaga arveldamist.

10) Värska kuurortravikeskus jätab endale õiguse viia töökorraldusse ja teenuste osutamisse sisse täiendavaid ajutisi muudatusi, mis tulenevad vajadusest kaitsta meie külalisi ja töötajaid nakkusohu eest.

Teeme kõik võimaliku, et külaliste viibimine meie juures oleks turvaline. Vajadusel täiendame oma tegevusi selleks vastavalt Terviseameti poolt väljastatud juhistele.

IMG_7756-Editweb

UUS! Tervüs mineraalviist

294

6 ööbimisega pakett hingamisvaevuste leevendamiseks.
nädal kuurordis

Verska Hõpõ

314

6 ööbimisega tõhus ravidega pakett.