fbpx

India pea- ja näomassaaž Champi


See on Ayurveda tarkusest välja kasvanud massaažiliik, mida peetakse üheks paremaks lihaseid lõdvestavaks massaažiks – lõdvestus toimub pealaest jalatallani.

P
ea füüsiline töötlemine aitab kaasa emotsionaalse stabiilsuse saavutamisele, kuhjunud pingete vabastamisele ja seega aitab kogu organismis energeetilisi blokke likvideerida.

Massaaž toimub istuvas asendis ja kookosõliga. Masseeritakse läbi pea, kaela, näo ja õlgade piirkond. Õlimassaaži puhul on pea katmiseks soovitav kaasa võtta rätik või müts ja pesta juukseid umbes kahe tunni pärast. Soovituslik on enne ja ka pärast massaaži juua vett või ürditeed, et mürgid kiiresti kehast väljuksid.

Tulemuseks on tervemad juuksed, vähenev juuste väljalangemine, vananemisilmingute aeglustamine. Leevendust saab peavalule, väsinud silmadele ja kohinale kõrvades, kaela ja õlavöötme lihaspingele, paraneb vereringe. Juuksepikenduste korral tuleks meistrit eelnevalt hoiatada.

Vastunäidustused: epilepsia, kasvajad, põletikulised protsessid ja palavik.

BRONEERMINE telefonil +372 799 3900 või admin@spavarska.ee . 1.06-31.08 saab lisaprotseduure broneerida vabade aegade olemasolul jooksvalt kohapeal. Sel perioodil paketiväliste lisaprotseduuride eelbroneerimine pole võimalik.