fbpx

"Otsin kohusetundlikku ja sõbralikku töökaaslast"


Otsin Värska veekeskusesse töökaaslaseks sõbraliku olemisega ja kohusetundlikku hotelli toateenijat.

Olen Hele Raiv ja töötan juba üle 11 aasta Värska kuurortravikeskuse hotelli toateenijate kollektiivis. Igapäevaselt hotellis toimetades teeme nii, et Värska kuurortravikeskuse külalisel oleks meeldiv pärast koristust tuppa tulla. Kui saad hakkama tolmuimeja, lapi ja sõbraliku suhtlemisega, siis see töö võib sulle sobida.

Miks mulle see töö meeldib? Toredad külalised on üks positiivne külg. Ja koristus pakub tegelikult rõõmu. Kui näen, et tuba saab minu järel korda, siis see tekitabki selle tunde.

Meie esmaseks ülesandeks on tubade koristamine - võtame tolmu, töötame tolmuimejaga, paneme näpujälgi täis peeglid uuesti särama, puhastame vannitoas sanitaartehnika ja pühime üle kõik pinnad. Tööriistad on meil kaasaegsed, lisaks kasutame probiootilisi looduslikke pesuvahendeid, mis ei kahjusta tervist.

Teine oluline asi on suhtlemine külalistega. Peame tunnetama nende harjumusi ja soove. Täitsa tore, kui ammused kliendid tulevad taas ja kallistavad. Nagu omad inimesed. Suur rõõm on ka sellest, kui uued inimesed ütlevad, et neile väga meeldis meie juures puhata ja nad tulevad kindlasti tagasi.

Meil on toateenijate pundis toredad, abivalmid ja sõralikud inimesed. Kedagi ei jäeta hätta ja oleme üksteisele toeks. Teeme vahest ka ühiselt üritusi ja väljasõite, mõnikord grillime koos või käime teatrisetendusel.

Töötasu on 5€/tund. Väljaõppe saame teha kohapeal, kõik töötajad saavad tasuta veekeskuse külastusi ning teisi kuurortravikeskuse teenuseid soodustingimustel.

Kui töökus ja ausus käivad sinuga käsikäes ja sul on tunne, et sooviksid meie toreda seltskonnaga ühineda, siis saada hotelli perenaisele e-kiri mirjam.urgo@spavarska.ee või helista 53542047.