fbpx

Majutus ühekohalises toas

Parim valik privaatseks puhkuseks


Majutus Värskas sanatooriumi hotelli ühekohalises toas on parim valik privaatseks taastavaks puhkuseks. Toa suurus on umbes 12 ruutmeetrit.
Toas on mugav voodi, kirjutuslaud, televiisor ning duširuum ja tualett. Enamikes tubades on rõdu, millelt avaneb lummav vaade Lämmijärvele. Pildid on illustreerivad ning tubade kujundus ja sisustus võivad olenevalt korrusest ja hotelliosast mõnevõrra erineda. Hotelli B-osa on ehitatud 2005. aastal, B-osa 1. korrus renoveeritud 2016. aastal. Hotelli A-osa renoveeritud 2020. aastal.

Lisaks majutusele on hinnas:
hommikusöök Lahe Restos kell 8-10
hommikuujumine ja jõusaali kasutus Veekeskuses kella 12ni

Veekeskus asub sanatooriumist 300 meetri kaugusel.
Iga kuu teisel esmaspäeval on veepargis ja ujulas korraline hoolduspäev. Hoolduspäeval veepark ja ujula on avatud kella 14-st, sel päeval hommikuujumist ei toimu.

Lapsed:
Beebivoodi 13.-(ühekordne tasu)
0-4 aastased ilma lisavoodita tasuta
5-14 aastased 38.-/1 öö
alates 15. eluaastast rakendub täishind

Saabumine alates kella 16-st.
Lahkumise päeval palume toad vabastada kell 12.

Hotell on 6-korruseline, hoones on lift.
Wi-Fi on olemas hotellis, vabaajakeskuses ja Lahe Restos.

Lisateenused tuppa
(tagatakse ainult ettemaksu tasumisel)
:
Käsitöö kommikarp (Kõlleste Kommimeistrid) 10 €
Vahuvein 9 € pudel
Vein 10 € pudel

Hotellide vastuvõtust on võimalik laenutada: hommikumantlit, saunalina, veekeetjat, jalgratast, käimiskeppe, disc golfi kettad (sanatooriumi vastuvõtus), föön (tasuta), triikraud (tasuta), vastuvõttudes on olemas ka seifid dokumentide ja väärisasjade hoiustamiseks.

Meie hotell on suitsuvaba, suitsetamine on rangelt keelatud ka rõdul ja välisukse juures. Toitlustus- ja vabaajakeskuse 1. korrusel asub spetsiaalne ventileeritav suitsuruum, vabas õhus suitsetamise koht on peasissekäigust 50 m vasakul - eemal avalikest käiguteedest ja akendest.
Lemmikloomad hotellis ei ole lubatud.