fbpx

Majutus Värskas Sanatooriumi hotellis

Siit leiad majutuse hinnad ja tubade kirjeldused


 
Majutus Värska sanatooriumi hotellis annab võimaluse lõõgastavaks ja taastavaks ravipuhkuseks nii privaatselt, kui ka pere või sõpradega. Looduse rüpes, kaugel tööstustest ning linnamürast Värska lahesopis kõrgub otsekui hele kruiisilaev - Värska Sanatoorium.

Hotellis on 95 kõigi mugavustega tuba vaatega lummavale Lämmijärvele. Sumedatel suveöödel on siin kõige valjemaks heliks linnulaul. Läheduses pole suuri maanteid, kümnete kilomeetrite raadiuses vaid männimetsad, rabad, külad.

Ometi on kõik puhkuseks vajalik käe-jala juures. Majutus Värska sanatooriumi hotellis annab võimaluse ühendada puhkus Eestis kõige tõhusamaks tunnistatud raviprotseduuridega. Hotellist pääseb mugavalt läbi klaasgalerii nii balneoteraapiakeskusesse kui ka toitlustus- ja vabaajakeskusesse.

Balneoteraapiakeskuse 2- ja 3-korruse fuajees asuvad mineraalvee kraanid, kus külastajad saavad juua mineraalvett tasuta. 0-korrusel on kauplus ning õhtuti on avatud Lahe kohvik, mille elava muusikaga tantsuõhtud on püsiklientide seas väga armastatud.

Veekeskus on parajalt tervendava 300m pikkuse jalutuskäigu kaugusel. Ümbritsev männimetsaõhk täidab kopsusid puhta õhuga ning jalutuskäik valmistab keha ette mõnusaks lõõgastuseks veepargis ja saunades.
 

Standard toad

IMG_2229web

Ühekohaline tuba

65

Parim privaatseks puhkuseks.
Värska kuurortravikeskus 2-kohaline tuba sanatooriumi hotellisVärska kuurortravikeskus 2-kohaline tuba sanatooriumi hotellis

Kahekohaline tuba

100

Ühe suure või kahe eraldi voodiga.
Värska kuurortravikeskus sanatooriumi hotell peretuba

Peretuba

138

Ruumikas ja mugav kolmele või neljale.
Värska kuurortravikeskuse sanatooriumi hotelli juuniorsviit

Juuniorsviit

130

Lisavõimalustega tuba

Sviidid


IMG_2476web

Sviit saunaga

140

Ideaalne perele või romantiliseks puhkuseks.
Värska kuurortravikeskuse sanatooriumi sviit perega või sõpradega puhkamiseks.

Sviit mullivanniga

140

Ideaalne perele või romantiliseks puhkuseks.

Värska kuurortravikeskuse sootska sviit romantiliseks puhkuseks.

Sootska sviit

160

Uhke ja esinduslik ööbimiseks kahele