fbpx

Drone picture of sanatorium building near the bay of Värska.
Physical gift card
26/03/2020
Fair offer “Holiday for two” 89€
08/02/2021

Kurgu- ja ninasprei Tsilk 3x30ml

10,80 

Tsilk 100% looduslik Eesti esimene kurgu- ja ninasprei Värska ravimineraalveega, mis leevendab nina ja kurgu limaskesta ärritust. Karbis 3 pudelit. Tutvu toote infolehega. Tarne 5-7 päeva. (Kullerteenuse puhul lisage kindlasti saaja telefoninumber.)

Category:
Description

Tsilk on esimene Eestis toodetud 100% looduslik Värska kange mineraalveega kurgu- ja ninasprei, mis leevendab nina ja kurgu limaskesta ärritust.

Kurgu- ja ninasprei Tsilk sündis Värska kuurortravikeskuse koostööst Tartu Ülikooli teadlastega, kes otsisid vastust küsimusele: Kuidas teha inimestele lihtsasti kättesaadavaks aastakümnete  jooksul oma tõhusust ülemistele hingamisteedele tõestanud Värska kuurordi kange ravimineraalvesi?

Tulemusena loodud nina- ja kurgusprei Tsilk ületas uuringutes kõik ootused. Erinevalt mere- või ookeanivee baasil toodetavatest spreidest sisaldab Tsilga lahus algupäraselt kõiki väärtuslikke mineraale ja mikroelemente (B, Fe, Mn, Li, Sr, Ba) juba optimaalses koguses, see ei vaja lahjendamist ega säilitusaineid. 

Värska nr. 6 puurkaevust 595 meetri sügavuselt voolavale looduslikule mineraalveele puudub inimtekkeline keskkonnamõju – vesi on maapõue sügavustes puutumatuna püsinud aastatuhandeid.

Lahuse soolasisaldus on natuke kõrgem keha loomulikust (0,9%-ne NaCl lahus) soolatasemest. Soolane mineraalvesi leevendab ninakinnisust, puhastades samal ajal ninaõõnt liigsest limast ja aitab seda kaitsta nakkuste eest. Leevendust saab kurguärrituse ja kurgukuivuse korral. Tsilk ei sisalda tööstuslikke raviaineid ja seetõttu pole sellel kahjulikke kõrvalmõjusid ja seda võib kasutada pikema aja jooksul. 

Pakend: 30 ml pumppihustiga pudel stiilselt kujundantud karbikeses. Antud pakkumisega on kolm toodet pakendatud lisaks ühtsesse karpi.

Pudel sisaldab antibakteriaalset pumbasüsteemi, mis väldib pisikute sisenemist kogu kasutusaja jooksul.

Kõlblikkusaeg 36 kuud. “Tsilk” kasutusaeg 12 kuud peale pudeli esmakordset avamist. Säilitamistingimused: toatemperatuuril, soovitavalt otsese päikese eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Additional information
Weight 0.4 kg
Dimensions 17 × 12.5 × 4.5 cm