fbpx

Lokaalne mudaravi kätele ja jalgadele

Sobiv mudaravi neile, kellele ravimuda üldvannina on vastunäidustatud

10 minutit
Protseduuri kestus
Sanatooriumis
Asukoht

Sobib karpaartunneli sündroomi, sõrmede, labakäte, randmete ja jalgade erinevate liigesvaevuste leevendamiseks. Paraneb kudede ainevahetus ja vereringe.

K
äed või jalad asetatakse vanni, mis on täidetud ravimudaga. Ravimuda lahjendatakse väga soolase Värska mineraalveega temperatuuril 41-43 kraadi. Magevee ravimuda on kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav, biostimuleeriv (ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav) ja kehast liigset vedelikku ning mürke eemaldav protseduur.

Ravimuda mõjub organismile kui termiline, mehhaaniline ja keemiline ärritaja. Värska ravimuda peetakse maailmas üheks ainulaadsemaks ravitoimeliseks mageveemudaks, millele väidetavalt maailmas analoogi ei leidu. Magevee ravimuda on orgaaniliste ainete poolest kümme korda rikkalikum kui meremuda, sisaldab ka väävelvesinikku.


Mudaravi vastunäidustused: ägedalt kulgevad põletikulised haigused, hiljutised operatsioonid, naha haavandid, veenipõletikud, suured veenilaiendid jalgadel, südamepuudulikkus, ( raviga kompenseerimata ) hüpertensioon, kasvajalised haigused.

SANATOORIUMIS aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või
admin@spavarska.ee