Otsi tube ja hindu


Ürdi-pärlivann mineraalveega


10 minutit
Protseduuri kestus
Sanatooriumis
Asukoht

Pärlivann loodusliku mineraalveega, millele on lisatud ürdikontsentraati, on meie üks populaarsemaid ja protseduure. Ürdiekstrakt mõjub närvisüsteemi stimuleerivalt, parandab vereringet, tõstab organismi vastupanuvõimet.

Broomirikas ja väga soolane mineraalvesi Värska-6 mõjub rahustavalt kehale ning tervendavalt nahale. Mineraalveevann võetakse temperatuuril 37-39 C, millele lisandub peente õhumullikeste mikromassaaž, mis toniseerib, parandab vereringet, mõjub soodsalt närvisüsteemile. Vannivesi Värska-6 on väga soolane (21g/l) mineraalvesi, mis voolab 572-600 meetri sügavusel 600 miljoni aasta vanuste kihtide vahel. Värska-6 sisaldab mitmeid mikroelemente: vaske, tsinki, strontsiumi, mangaani, broomi, liitiumi, ja vähivastaselt mõjuvat seleeni.

Mineraalveevanni näidustused: naha-ja limaskestapõletikud, neuroos, unehäired, ülemiste hingamisteede ja suuõõne põletikud, nahahaigused (psoriaas, neurodermiit),allergilised haigused, jämesoolehaigused, liigeshaigused, lihaspinged.

Pärlivanni näidustused: vereringe ja verevarustuse häired, lihastehaigused, ainevahetushäired, närvisüsteemi häired, liigestehaigused, veenilaiendid, stress, seljavalud.

SANATOORIUMIS aegade broneerimine telefonil +372 799 3912 või
anneli.pirnpuu@spavarska.ee.