fbpxVärska Veekeskus avaneb hommikuujujatele
uuest aastast pool tundi varemE, 11.12.2017 Pressiteade Värska kuurortravikeskus
Tulles vastu külastajate soovile alustab Värska veekeskus uuest aastast oma päeva pool tundi varem, et võimaldada hommikuti ujula külastamist juba alates kella 7.30-st.

„Avame veekeskuse ujula senisest varem, et võimaldada rohkematel inimestel oma päeva tervislikult alustada,“ sõnas Värska sanatooriumi juhataja Vello Saar. Tema kinnitusel on inimesed tundnud juba mõnda aega huvi varasema ujula avamise vastu, kuna asutuste ja ettevõtete tööpäevad algavad tihtipeale enne kella üheksat hommikul. „Vähemalt kohalikel tekib sellisel juhul võimalus mõned kiired ujumisringid teha ning pikendada sellega kvaliteetselt elatud aastaid,“ märkis Saar.

Samuti tekib võimalus tulla varem hommikuujumisele ka Veekeskuse hotelli ja sanatooriumi külalistel, kes saavad aktiivse tegevusega päeva alustada juba enne hommikusööki. Sellega soovib ettevõte astuda veel ühe sammu kinnitades enda missiooni tervislike eluviiside kordusõppuste paigana.

Uuest aasta 2. jaanuarist on Värska veekesksuse lahtiolekuajad seega esmaspäevast laupäevani 7.30-22.00 ning pühapäeviti 7.30-20.00. Hommikusaun on kuum kella 10-ni ning kõigi atraktsioonidega veepark ja saunakeskus avatud argipäeviti kella 14-st ning nädalavahetusel kell 10.

Aasta algusest muutub ka hommikuujumise piletihind. Kui varem oli veekeskuses hommikuujujatele rakendatud tunnipiletit, siis edaspidi maksab üks külastus hommikuujumise tundidel 4 eurot sõltumata selle ajalisest pikkusest.