Otsi tube ja hindu


Kuidas puhata kahekesi 59 euro eest?

Värska sanatoorium ja veekeskus toob 12.-14. veebruaril Tourestile ülisoodsa pakkumise

Korralik õhtusöök buffet-lauas, piiramatu veekeskuse ja saunade kasutus, ööbimine kaheses toas, virgutav hommikuujumine, jõusaal ja külluslik hommikueine – kas tõesti on kõike seda võimalik saada kahele inimesele kokku 59 euro eest? Jah, see on võimalik.

Jutt ei käi telkimisest vabas looduses või mõnest ööbimisest askeetlikes tingimustes. Saate mõnusa spaa-puhkuse ning kõik vajalik on hinnas. Ei mingeid varjatuid lisakulusid õhtusöögile või piiranguid veekeskuse kasutamisel.

Kõik, mida peate soodsa puhkuse saamiseks tegema – külastage 12.-14. veebruarini Eesti Näituste messikeskuses toimuvat Touresti messi ning leidke „Puhka Eestis“ hallis Värska sanatooriumi esindus. Küsige messipakkumist „Puhkus kahele“ 59 euro eest ning suurepärase sisu ja ülisoodsa hinnaga tuusik saabki teie omaks!

Hinna sees:

majutus kahekohalises toas sanatooriumi hotellis või veekeskuse hotellis

õhtu- ja hommikusöök sanatooriumi söögisaalis

veepargi ja saunade piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

jõusaali piiramatu kasutus lahtiolekuaegadel

teisipäeval ja reedel tasuta pääse tantsuõhtule


Saabumisaeg kella 16-st. Lahkumise päeval palume toad vabastada kell 12.00


Lapsed:

Beebivoodi 13 € (ühekordne tasu)

alla 5-aastased tasuta (ilma lisavoodita)

5-14aastased 27 € päevas (majutus, toitlustus vastavalt täiskasvanu paketile)

15. eluaastast rakendub paketi või majutuse täishind

Kuidas, kellega ja millal seda kasutada – jääb juba hiljem teie otsustada. Pole piiranguid nädalapäevade ega kuude osas. Pakkumine „Puhkus kahele“ 59 euro eest kehtib 2016. aasta lõpuni – võid söösta puhkama juba Sõbrapäeval, teha kallimale Naistepäeva või Emadepäeva kingi, kiigata Värskasse suvel või järgmiste jõulude ajal.

Eksklusiivset pakkumist müüb Värska sanatoorium vaid nendel kolmel päeval 12.-14. veebruarini ja ainult Touresti messil kohapeal. Kui sul pole võimalik ise messile minna, siis palu mõnel sõbral või tuttaval, et ta ostaks sulle selle ainulaadse pakkumise. Hiljem või mujal seda teha ei saa.

„Puhkus kahele“ 59 euro eest sisaldab lisaks ööbimisele Värska sanatooriumi või veekeskuse hotellis ka õhtu- ja hommikusööki sanatooriumi söögisaalis, piiramatut veekeskuse ja saunade kasutust lahtiolekuaegadel, jõusaali ja hommikuujumist. Teisipäeval ja reedel lisandub sellele ka tasuta pääse tantsuõhtule kohvikus Lahe. Ja ka see pole veel kõik. Kui teil on kaasas alla 5-aastaseid lapsi, siis nemad puhkavad koos vanematega täiesti tasuta.

Kuidas kasutada:

soeta Touresti messil 12.-14. veebruaril meie messipakkumine

vali välja endale sobivad kuupäevad selle kasutamiseks enne 30.12.16

BRONEERI eelnevalt endale ja kaaslasele valitud kuupäevadeks tuba telefonil +372 799 3901 või e-postil info@spavarska.ee

telli soovi korral endale ja kaaslasele eelnevalt protseduurid ja hoolitsused

ära unusta puhkama tulles messipakkumise ümbrikut!

prindi välja tasuta kutse Touresti messi külastamiseks