fbpx

Kuidas saab kahekesi puhata 69 euro eest?Korralik õhtusöök buffet-lauas, piiramatu veekeskuse ja saunade kasutus, ööbimine kaheses toas, virgutav hommikuujumine, jõusaal ja külluslik hommikueine – kas tõesti on kõike seda võimalik saada kahele inimesele kokku 69 euro eest? Jah, see on võimalik.

Jutt ei käi telkimisest vabas looduses või mõnest ööbimisest askeetlikes tingimustes. Saate mõnusa spaa-puhkuse ning kõik vajalik on hinnas. Ei mingeid varjatuid lisakulusid õhtusöögile või piiranguid veekeskuse kasutamisel.

„Puhkus kahele“ 69 euro eest sisaldab lisaks ööbimisele Värska sanatooriumi või veekeskuse hotellis ka külluslikku õhtu- ja hommikusööki Lahe Restos, piiramatut veekeskuse ja saunade kasutust lahtiolekuaegadel, jõusaali ja hommikuujumist. Reedeti lisandub sellele ka tasuta pääse tantsuõhtule Lahe kohvikus. Ja ka see pole veel kõik. Kui teil on kaasas alla 5-aastaseid lapsi, siis nemad puhkavad koos vanematega täiesti tasuta.

Kõik, mida peate soodsa puhkuse saamiseks tegema – külastage 7.-9. veebruarini Eesti Näituste messikeskuses toimuvat Touresti messi ning leidke „Puhka Eestis“ hallis Värska kuurortravikeskuse esindus. Saate kohapeal soetada „Puhkus kahele“ ainult 69 euro eest, mille tavaline väärtus on 92 eurot.

Kuidas, kellega ja millal seda kasutada – jääb juba hiljem teie otsustada. Pakkumine „Puhkus kahele“ 69 euro eest kehtib 2020. aasta lõpuni – võid söösta puhkama kasvõi Sõbrapäeval, teha kallimale Naistepäeva või Emadepäeva kingi, kiigata Värskasse suvel või järgmiste jõulude ajal. Pakkumist saab veebruarist juunini kasutada ainult nädalavahetustel ööbimisega Veekeskuse hotellis, alates juulist pole kasutamisel nädalapäevade ega hotelli valiku osas piiranguid - lisaks Veekeskusele ootab teid uuendatud sanatooriumi hotell.

Eksklusiivset pakkumist müüb Värska sanatoorium vaid nendel kolmel päeval 7.-9. veebruarini ja ainult Touresti messil kohapeal ja sellel ajal www.spavarska.ee kodulehel. Hiljem või mujal seda teha ei saa.

PAKETIS SISALDUB:

1 öö majutust kahele kahekohalises toas sanatooriumi või veekeskuse hotellis
saabumispäeval õhtusöök Lahe Restos sanatooriumi majas kell 17-19
lahkumispäeval hommikusöök Lahe Restos sanatooriumi majas kell 8-10
piiramatu veepargi, saunade ja jõusaali kasutus lahtiolekuaegadel paketi kestuse ajal

Saabumine alates kell 16.00
Toa vabastamine hiljemalt kell 12.00
"Puhkus kahele" vautšerit saab kasutada kuni 30.12.2020

Vajalik eelbroneerimine e-postil info@spavarska.ee või telefonil +372 799 3901

Puhkusepaketti saab kasutada vabade kohtade olemasolul. Pakkumist saab veebruarist juunini kasutada ainult nädalavahetustel, alates juulist pole kasutamisel nädalapäevade valiku osas piiranguid.

Tourest messi ajal veebist broneerides 07.02 - 09.02.2020 PROMOKOOD: Tourest2020
Osta 69 eur messipakkumine otse veebist SIIT