fbpx

Tsilk ninasprei karbiga 30ml e-poes
Kurgu- ja ninasprei Tsilk 3x30ml
09/12/2020
Tsilk ninasprei karbiga 30ml e-poes
Kurgu- ja ninasprei Tsilk hulgipakendis 12x30ml
17/08/2021

Messipakkumine “Puhkus kahele” 79.-

(MESSIPAKKUMISE MÜÜK on lõppenud – edaspidi on võimalik broneerida “Puhkus sanatooriumis”)

Turismimessid on sellel talvel küll pausil ja hinnad sööstavad taevasse, kuid tõeline messipakkumine “Puhkus kahele” 79.- eest ikkagi saadaval – ainult 10.-13. veebruarini meie e-poe veebimessil. Supersoodsa pakkumise saad soetada siin ja praegu, sobivad kuupäevad valida hiljem tuba broneerides. Hinnas 1 öö majutust kahele, õhtu- ja hommikusöök, lisaks piiramatult veekeskuse külastuskordi koos saunadega. Ei mingeid piiranguid nädalapäevadele ega muid kavalaid trikke – pakkumine ongi aus ja supersoodne, nagu Värska Kuurortravikeskusel alati kombeks.

Kui soovid soetada sooduspakkumist mitmeks ööks – määra vastava ööde arvuga summa korrutis. (Nt. 2 ööd “Puhkus kahele” – 158eur (2×79.-), 3 ööd – 237eur (3×79.-) jne.)

This product cannot be purchased

Kategooria:
Kirjeldus

Korralik õhtusöök buffet-lauas, piiramatult veekeskuse ja saunade külastuskordi, ööbimine kaheses toas, virgutav hommikuujumine, jõusaal ja külluslik hommikueine – kas tõesti on kõike seda võimalik saada kahele inimesele kokku 79 euro eest? Jah, see on võimalik.

Jutt ei käi telkimisest vabas looduses või mõnest ööbimisest askeetlikes tingimustes. Saate mõnusa spaa-puhkuse ning kõik vajalik on hinnas. Ei mingeid varjatuid lisakulusid õhtusöögile ega limiite, kui mitu korda võite veekeskust külastada.

„Puhkus kahele“ 79 euro eest sisaldab lisaks ööbimisele Värska Sanatooriumi või Veekeskuse hotellis ka külluslikku õhtu- ja hommikusööki Lahe Restos, piiramatul hulgal veekeskuse ja saunade külastuskordi lahtiolekuaegadel, jõusaali ja hommikuujumist. Ja ka see pole veel kõik. Kui teil on kaasas alla 5-aastaseid lapsi, siis nemad puhkavad koos vanematega täiesti tasuta.

Kuidas soetada “Puhkus kahele” 79.- eest

Kõik, mida peate soodsa puhkuse saamiseks tegema – soetage siin ja praegu „Puhkus kahele“ ainult 79 euro eest, mille tavaline väärtus on 98 eurot. Pakume seda sarnaselt turismimessile ainult loetud päevadel 10.-13. veebruarini meie e-poes.

Kuidas, kellega ja millal seda kasutada – jääb juba hiljem teie otsustada. Pakkumine „Puhkus kahele“ 79 euro eest kehtib aasta jooksul soetamise päevast – võid söösta puhkama kasvõi Sõbrapäeval, teha kallimale Naistepäeva või Emadepäeva kingi, kiigata Värskasse suvel või järgmiste jõulude paiku. Kasutamisele pole nädalapäevade ega hotelli valiku osas piiranguid – lisaks Veekeskuse värskendatud saunamaailmale ootab teid uuendatud Sanatooriumi hotell. Vabade tubade olemasolul saate majutuse kohta ise valida.

Eksklusiivset pakkumist müüb Värska kuurortravikeskus 10.-13. veebruarini spavarska.ee e-poes. Hiljem ega mujalt seda osta ei saa.

Puhkus kahele messipakkumise hinnas SISALDUB:

->  1 öö majutust kahele kahekohalises toas Sanatooriumi või Veekeskuse hotellis
->  saabumispäeval õhtusöök Lahe Restos sanatooriumi majas kell 17-19
->  lahkumispäeval hommikusöök Lahe Restos sanatooriumi majas kell 8-10
->  piiramatu hulk veepargi, saunade ja jõusaali külastusi lahtiolekuaegadel paketi kestuse ajal

Saabumine alates kell 16
Toa vabastamine hiljemalt kell 12.00
“Puhkus kahele” pakkumise vautšerit saab kasutada aasta jooksul alates soetamise päevast. “Puhkus kahele” paketti ei broneerita 31. detsembriks.

Vajalik eelbroneerimine e-postil info@spavarska.ee või telefonil +372 799 3901