fbpx

Tai jalamassaaž


50 minutit
Protseduuri kestus
Sanatooriumis
Asukoht

Tai jalamassaaži aluseks on refleksoloogilised jalakaardid, mis on pärit Hiina rahvaravist. Reflektoorne jalamassaaž on ravimeetod, mis aitab leevendada paljusid terviseprobleeme. Jalatalla all asuvad reflektoorsed punktid on kogu keha organite peegeldused Tai jalamassaaži tulemusena tugevneb immuunsüsteem, paraneb vereringe, seedimine ning väheneb lihasjäikus ja - pinge. Vähenevad tursed, paraneb une kvaliteet, tasakaalustub psüühiline seisund ning leevendust saavad väsinud ja külmetavad jalad.

Abivahendina kasutatakse puust massaažipulka. Kuna jalamassaažis kasutatakse õlisid, salve ja kreeme, tuleb massööri kindlasti teavitada võimalikest allergiatest. Tai jalamassaaž ei töötle vaid jalalaba, vaid ka säärt ja põlve. Jalad on peale protseduuri mõnusalt kerged.


Massaaži tulles peab olema viimasest söögikorrast möödunud vähemalt 1 tund. Enne ja pärast jalamassaaži on soovitav juua üks klaas leiget vett. Peale massaaži ei ole soovitav jalgu ühe tunni jooksul pesta. Nii on massaaži toime tõhusam.

Vastunäidustused: äge (viirus) haigus või palavik; rasked südame ja veresoonkonna haigused, nahahaigused jalgadel (lööve, põletik), lahtine haav või probleem jalaluuga (luude hõrenemine, luumurd vähem kui 6 kuud tagasi, värsked traumad), kasvajad, alkoholijoove, menstruatsiooni esimesed päevad, rasedus, diabeet.

SANATOORIUMIS aegade broneerimine telefonil +372 799 3900 või
admin@spavarska.ee