Otsi tube ja hindu


Sanatooriumi söögisaal

8.01 - 15.04.2018 uuendame söögisaali ruume. Toitlustame toimub Lahe kohviku ruumides.


Sanatooriumi avaras ja valgusküllases söögisaalis pakume värskelt valmistatud maitsvat toitu kolm korda päevas . Meie köögis domineerivad lihtsad ja tuttavad kodused maitsed ning toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult palju naturaalset toorainet, mis on pärit kohalikelt põllumeestelt ja väiketootjatelt. Kokkade poolt valmistatud toidud on Teie jaoks serveeritud söögisaali buffee-laual.

Iga neljapäeva lõuna ajal pakume ühte seto rahvusrooga - kas suppi, põhirooga või magustoitu. Oktoobris Seto nädalal pakume toitlustust seto rahvusliku menüüga.

Söögisaalis soovitame piiluda ka meie bistroo joogikaarti.

Eritoitlustuse vajadusest (teatud haiguste puhul nt. diabeet, toidutalumatus, allergia jms) tuleb kliendil meditsiinilisel konsultatsioonil sellest teada anda ning söögisaalis saaliteenindaja poole pöörduda.

Kui Teie pakett ei sisalda toitlustamist, pakume võimalust tellida toit administraatorilt.


Soodushind toidule kehtib lastele vanuses 5-14 aastat k.a., kuni 4-aastased k.a. lapsed söövad tasuta ning alates 15. eluaastast kehtib täishind.

Iga päev kell 14.30-16:30 on sanatooriumi söögisaalis avatud lõunasöögi bistroo, kus pakume toitlustust neile, kes ei majutu Sanatooriumi ja Veekeskuse hotellides. Valikus on soe toit, kohv, tee ja lahjad alkohoolsed joogid.

Vastavalt Teie soovile katame sünnipäeva-, juubeli- või peielaua. Korraldame ka muid tähtpäevi ja vastuvõtte. Täpselt Teile sobiva menüü koostab toitlustusjuht.
Info ja tellimine telefonil +372 55980989 või toitlustus@spavarska.ee

Vaata ka: