Otsi tube ja hindu


Sanatooriumi söögisaalAvaras ja valgusküllases sanatooriumi söögisaalis pakume kolm korda päevas maitsvat, tervislikku ja kodust toitu, mis on serveeritud buffee-laual. Meie menüüd on koostatud klientide erinevaid vajadusi ja soove arvestades. Toidu valmistamisel kasutatakse valdavalt kohalike tootjate toorainet.

Iga neljapäeva lõuna ajal pakume ühte seto rahvusrooga - kas suppi, põhirooga või magustoitu. Oktoobris Seto nädalal pakume toitlustust seto rahvusliku menüüga.

Pakume eritoitlustust teatud haiguste puhul (nt. diabeet, toidutalumatus, allergia jms). Selleks tuleb eritoitlustuse vajadusest [teavitada arsti esmasel vastuvõtul.

Kui Teie pakett ei sisalda toitlustamist, pakume toidu lisatellimise võimalust.

Soodushind kehtib lastele vanuses 5-14 aastat, kuni nelja-aastased lapsed tasuta ning alates 15. eluaastast kehtib täishind.

Iga päev kell 14.30-16:30 on sanatooriumi söögisaalis avatud bistroo. Valikus on värskelt valmistatud soe toit, kohv, tee ja lahjad alkohoolsed joogid.

Pakume toitlustust ka klientidele, kes ei majutu Sanatooriumi ja Veekeskuse hotellides. Vastavalt Teie soovile katame sünnipäeva-, juubeli- või peielaua. Korraldame ka muid tähtpäevi ja vastuvõtte.

Vaata ka: