Otsi tube ja hindu


Kultuuriõhtud Lahe kohvikus

Õhtune kohtumispaik lahe ääres
  • 15-22
  • 15-01
  • 15-22
  • 17-22

Kõigile sanatooriumi külastajatele pakume tasuta kultuurisündmusi kohvikus Lahe. Reedeti on kohviku tantsusaalis õhtu elava muusikaga, kus saab jalga keerutada ja lihtsalt mõnusalt aega veeta igihaljaste hittide seltsis.

L
isaks saab sügis-talvisel ajal teisipäeviti tutvuda kohaliku pärimuskultuuri ja kommetega folklooriõhtul, kui meelt tuleb lahutama rahvamuusika- või tantsukollektiiv. Pärast kontserti saab õppida traditsioonilisi seto tantse ning sukelduda mitmeks tunniks kaasahaaravasse kultuuriruumi.
Kui päev tervistavate protseduuride ja aktviise puhkusega on selja taga, siis õhtust aega saab sisustada Lahe kohvikus.

Võib tulla üksi, kahekesi või suurema seltskonnaga. Tassike rahustavat taimeteed kulub ikka ära enne magamaminekut või hoopiski värskeltjahvatatud ubadest kohvi. Tänu laiendatud telekanalite valikule saab kohviku suurest telerist jälgida ka rahvusvahelisi spordiülekandeid. Kahel korral nädalas toimuvad menukad tantsuõhtud elava muusika saatel.

Teisipäeva õhtuti on kavas rahvakultuuri õhtu ehk iloõdak, mis jätkub tantsuga. Ka reedeti mängib tantsuks ansambel ja pidu jätkub tavaliselt hiliste öötundideni. Kohviku menüüs on maiustused, koogid, salatid ja suupisted, erinevad kokteilid ja alkohoolsed joogid. Pakume ka tervislikke smuutisid. Sealhulgas meie ainulaadset muda-smuutit, mis näeb välja mudane, aga maitselt on mõnus ja tervislik.

Laudu saab tantsuõhtutel broneerida telefonil 557 2435 (kohviku lahtiolekuaegadel) või e-postil kohvik.lahe@spavarska.ee, reserveeritud lauda hoitakse kinni kella 20-ni.

Ettetellimisel

Õhtuseks näksimiseks on võimalik vähemalt kaks tööpäeva enne tellida ka külmlauda. Telefonil 53 418 777 või kohvik.lahe@spavarska.ee
IMG_4122web

Külmlaud

6

Hind inimese kohta, minimaalne kogus viiele

Kartulisalat, hakklihakotletid, köögiviljavaagen dipikastmega, leib
IMG_4121web

Külmlaud puuviljadega

9

Hind inimese kohta, minimaalne kogus viiele

Kartulisalat, hakklihakotletid, krabipulgad juustutäidisega, singirullid, köögiviljavaagen dipikastmega, puuviljavaagen, leib
IMG_1890web

Rikkalik külmlaud

11

Hind inimese kohta, minimaalne kogus viiele

Hiinakapsa-suitsukanasalat, lihavorstikesed, singirullid, täidetud munad, juustuvaagen, puuviljavaagen, leib
IMG_2091web

Seto süük

13

Hind üte inemise kotsilõ, telli' saa vähäbalt viiele

Kruubisalat savvulihhaga, sõir, kikkaseenepiirak, kalapiirak, haugikotleti', soolakurk, leib

Vaata ka:

IMG_7920-Editweb

Sanatooriumi söögisaal

Kolm söögikorda päevas buffee-lauas
IMG_6241-Editweb

Näki kohvik

Kerge amps enne või pärast veeparki